[APP] Telefonunuza 2. Sosyal Medya Uygulamalarını Yüklemek

0
443

Telefonunuzdan aynı anda iki farklı Facebook hesabına bağlanıp ikisinden de bildirim almak, iki farklı Instagram hesabına bağlanıp ikisinden de bildirim almak ayrıca Instagram’dan fotoğraf yada videoda indirebilmek, iki yada daha fazla telefon numaranız varsa diğer telefon numaralarınız ile tek bir telefondan kullanabileneceğiniz Whatsapp Messenger, ikinci bir YouTube uygulaması ile izlediğiniz videoyu istediğiniz kalitede video ve mp3 formatında indirebilme, Spotify uygulamasında müzik dinlerken karışık çalma işkencesinden kurtulup istediğiniz kadar zapping yapabilmek ve ikinci bir Telefon uygulaması ile aynı anda iki görüşme yapmak ister misiniz?

 

Tahminimce cevabınız evettir 🙂 Hadi gelin 2. sosyal medya uygulamalarını nasıl yapacağınızı söyleyeyim..

 

Aslında çok kolay bir iş sadece aşağıda verdiğim linklerden uygulamaları indirip telefonunuza kurmanız yeterli.

 

2. Facebook için buradan: Facebook 2 uygulamasını indirin.

– 2. Telefon için buradan: Facebook Hello uygulamasını indirin.

– 2. Whatsapp Messenger için buradan: OGWhatsapp uygulamasını indirin. (OGWhatsapp için verdiğim linke girdiğinizde OG, OG1, OG2, OG3 ve OG4 Whatsapp için linkler göreceksiniz. Bu da demek oluyor ki 6 farklı whatsapp hesabını telefonunuza bağlayablirsiniz.)

– 2. YouTube için buradan: OG Youtube uygulamasını indirin.

Kısıtlamasız Spotify için buradan: Spotify Music uygulamasını indirin.

– Instagram’da ufak bi farklılık var.

– İkinci Instagram için buradan: Instwogram uygulamasını indirin. Instwogram sadece ikinci Instagram hesabını kurmak içindir indirme yapmaz yapmaz.

 Instagram’dan fotoğraf ve video indirmek için buradan: Instagram+ uygulamasını indirin. Instagram+ uygulamasını kurmak için telefonunuzdaki orijinal Instagram uygulamasını silmelisniz. aksi taktirde Instagram+ yüklenmeyecektir.

 

Ekran Görüntüleri:

1 2 3 4

İyi eğlenceler..

PAYLAŞ
LGDestek.NET | Android & Teknoloji haberleri editörü.