4.5G ile Paketim Daha Hızlı Mı Bitecek?

0
9855

4.5G kullanan LG kullanıcılarının kafasında son günlerde hep aynı soru; “4.5G ile internet Paketim Daha Hızlı mı Bitecek” Bu sorunun tek bir cevabı var “EVET” Peki neden kotam çabuk bitecek?

4.5G kullanan akıllı telefonlarda daha hızlı veri transveri yapmaları sebebiyle, iyileşem deneyimleri ile daha fazla kota kullanımı yapabilmektedir. Örnegin instagram uygulamasında yavaş bir bağlantı ile bağlandığınızda üsteki 1-2 fotograf ancak yüklenmişken, uygulamayı kapatırsanız, sadece 1-2 fotograflık veri alış verişi yapılmış olur.

3g-kotasini-ekonomik-kullanma-yollari

4.5G ile bağlandığınızda daha hızlı bir bağlantıya sahip olursunuz, 4.5G ile 1-2 fotograf değil alttadaki diğer fotograflarda yüklemmiş olacak ve daha hızlı bir deneyim yaşarken daha fazla koto harcamış olacaksınız. Bunu YouTube uygulamasında kullandığımızı düşünürsek, yüksek kaliyeli HD video izlediğimizde video çok hızlı yüklenecek ve video’un hepsini izlemeden tüm video yüklenmiş olacak.

  IMEI Kayıt Ücreti Yine Zamlandı! İşte Yeni Ücret

Biz 10 dk’lık bir video’yu sadece 1-2 dakika izlesek bile 4.5G gibi hızlı bir bağlantı kullandığımız için 10’dk video’nun tmmını indirmiş olacağız ve buda kotamızı tüketmiş olacak.

İnternet kotanızı koruma altına almak ve kotanızı takip etmek için LG Telefonlarında bulunan internet limiti uygulamasına limit koyarak kotanızın bitmeden sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here