Adobe Photoshop Fix Android Uygulaması Yayımlandı

Adobe firması, Adobe Photoshop Fix adını verdiği gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamasını Android uygulama marketi olan Google Play Store üzerinde yayımladı.

0
1288

Bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinde geliştirdiği çeşitli yazılımlarla adından sıkça söz ettiren Adobe firması,  Adobe Photoshop Fix adını verdiği gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamasını Android uygulama marketi olan Google Play Store üzerinde yayımladı. Uzun bir zaman önce ios işletim sistemli cihazlar için kullanıma sunulan ve oldukça beğeni kazanan Adobe Photoshop Fix artık Android işletim sistemli cihazlarda da kullanabilecek.

  Adobe Photoshop Fix Özellikleri

Bilgisayarlarımızda kullandığımız Photoshop programının mobil cihazlara uyarlanmış versiyonu diyebileceğimiz uygulamada, pc versiyonunda bulunan bir çok özelliğin eklenmiş olduğu görülüyor.

Photoshop Fix sayesinde artık fotoğraflarınızı çektikten sonra düzenleme yapmak için bilgisayarınızın yanınızda olmasına ihtiyaç duymayacaksınız. İçerisinde bir çok düzenleme aracı olan uygulama ile fotoğraflarınıza pozlama, gölgelendirme, sıvılaştırma, ışık ayarı, rötuşlama gibi bir çok efekt vermeniz mümkün. Basitleştirmiş arayüze ve kullanım kolaylığına sahip olan Photoshop Fix bir fotoğraf düzenleme programında ihtiyacınız olan özellikleri bir arada sunuyor.

  Telefonunuz İçin En Kullanışlı, En iyi Navigasyon Uygulamaları

  Adobe Photoshop Fix’i Nasıl İndirebilirim?

Adobe Photoshop Fix’i aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak Google Play Store üzerinden telefonunuza yükleyebilirsiniz.

  Adobe Photoshop Fix’i Nasıl Kullanabilirim?

Diğer Adobe uygulamalarında olduğu gibi Photoshop Fix’i de kullanmadan önce Adobe ID’ye sahip olmanız gerekiyor. Adobe ID’ye sahip olmak için aşağıda belirtilen adımları uygulamanız yeterli olacaktır.

  1. Eğer aten bir Adobe ID‘niz varsa Giriş Yap butonuna dokunarak giriş yapabilirsiniz. Eğer bir Adobe ID‘niz yoksa, Ücretsiz Kaydolun‘a tıklayıp bir Adobe ID oluşturmanız gerekir.
    screenshot_2016-11-04-13-30-14
  2. Açılan form ekranındaki formu doldurun, “kullanım koşulları ve gizlilik ilkesini okudum ve kabul ediyorum” yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyin ve Kaydol‘a basın.
    screenshot_2016-11-04-13-30-31
  3. Kaydolurken belirttiğiniz E-posta adresinize gelen aktivasyon mailindeki talimatları izleyerek aktivasyon işleminizi tamamlayın.
  4. Artık tüm Adobe ürünlerinde geçerli olacak Adobe ID’ye sahipsiniz ve Photoshop Fix’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Ekran Görüntüleri

screenshot_2016-11-04-13-58-06 screenshot_2016-11-04-13-58-14 screenshot_2016-11-04-14-05-24   screenshot_2016-11-04-14-05-45 screenshot_2016-11-04-14-05-49

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here