Android 7.0 N Beta 2 Geliştiriciler için Yayımlandı !

0
569

Geçtiğimiz ay geliştiriciler için yayımlanan Android 7.0 N beta sürümünün 2. Ön izleme sürümü bugün yayımlandı. Şimdilik sadece belirli cihazlar için OTA üzerinden dağıtılıyor. LG cihazlarından sadece belirli Nexus akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Ön izleme 2 sürümünü yüklemek için yeniden kurulum yapmak gerekiyor .

android-n-7-0-2

:: Android 7.0 N Beta 2 Geliştirici Ön İzleme Sürümü ile Gelen Yenilikler

Çoklu pence özelliği ve bildirim çubuğunda yaşanan bazı hatalar girilmiş. Yüksek performans gerektiren bazı oyunlarda yaşanan sorun nedeniyle Vulcan grafik API‘si de, işletim sistemine dahil edildi. Unicode 9 desteğide eklenerek GIF formatında ki emojileride desteklemeye başladı. Ayrıca bir çok yeni emojide istetim sistemine dahil edildi. Ayrıca yeni başlatıcı kısayolları özelliği ile, uygulama içi görevlere hızlı ulaşabileceğiniz kısayollar eklemeniz artık mümkün.

  LG 2019 Premium TV'lerini Tanıttı

screen_shot_2016-04-13_at_22230_pm0

Önizleme sürümü 3’te yeni güncellemelerin ve API’lerin dahil edilmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Önizleme 4’te ise API tarafında yenilikler tamamlacak.

Temmuz ayında yayınlanması beklenilen önizleme sürümü 5 ise, normal kullanıcılar tarafından neredeyse sorun yaşanmadan kullanılabilecek final’e yakın sürüm olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here