Android 7.0 N Beta 2 Geliştiriciler için Yayımlandı !

- Advertisement -

Geçtiğimiz ay geliştiriciler için yayımlanan Android 7.0 N beta sürümünün 2. Ön izleme sürümü bugün yayımlandı. Şimdilik sadece belirli cihazlar için OTA üzerinden dağıtılıyor. LG cihazlarından sadece belirli Nexus akıllı telefonlara yüklenebiliyor. Ön izleme 2 sürümünü yüklemek için yeniden kurulum yapmak gerekiyor .

android-n-7-0-2

:: Android 7.0 N Beta 2 Geliştirici Ön İzleme Sürümü ile Gelen Yenilikler

- Advertisement -

Çoklu pence özelliği ve bildirim çubuğunda yaşanan bazı hatalar girilmiş. Yüksek performans gerektiren bazı oyunlarda yaşanan sorun nedeniyle Vulcan grafik API‘si de, işletim sistemine dahil edildi. Unicode 9 desteğide eklenerek GIF formatında ki emojileride desteklemeye başladı. Ayrıca bir çok yeni emojide istetim sistemine dahil edildi. Ayrıca yeni başlatıcı kısayolları özelliği ile, uygulama içi görevlere hızlı ulaşabileceğiniz kısayollar eklemeniz artık mümkün.

  LG G7 Tanıtımı Neden Farklı Yapılıyor?

screen_shot_2016-04-13_at_22230_pm0

Önizleme sürümü 3’te yeni güncellemelerin ve API’lerin dahil edilmeye devam edeceği tahmin ediliyor. Önizleme 4’te ise API tarafında yenilikler tamamlacak.

Temmuz ayında yayınlanması beklenilen önizleme sürümü 5 ise, normal kullanıcılar tarafından neredeyse sorun yaşanmadan kullanılabilecek final’e yakın sürüm olacak.

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here