Android 7.0 Nougat Custom Rom

- Advertisement -

Günümüzün tartışma konusu hiç şüphesiz Android 7.0 Nougat işletim sistemi olmuş durumdadır. 22 Ağustos 2016 tarihinde resmi olarak yayımlanan Android 7.0 Nougat güncellemesine Google Nexus ve AndroidOne telefonlar kısa sürede kavuşacakken diğer Android akıllı telefonlar da üreticisinin belirlediği tarihte Android 7.0 Nougat güncellemesini alacaklar. Ancak çoğu akıllı telefon kullanıcısı bu güncellemeye kavuşamayacak. Güncellemeye kavuşamayan telefonlar için çok kısa sürede Android 7.0 Nougat Custom Romlar yayınlanacak.

 • Hangi, LG akıllı telefonlar Android 7.0 Custom ROM desteği alacak ?

Bizi takip ederek 7.0 Noguat Costum Rom‘u hangi telefonların alacağını öğrenebilirsiniz.

 • Hangi, LG akıllı telefonlar Android 7.0 Custom ROM destekliyor ?

- Advertisement -

Kullandığınız LG akıllı telefonun modelini yorum olarak bize yazarsanız, telefon modelinizin Android 7.0 Costum rom alıp almayacağını öğrenebilirsiniz.

22 Ağustos 2016 tarihinde yayımlanan Android 7.0 Nougat güncellemesinin kaynak kodlarının geliştiricilere ulaşmasıyla birlikte çok kısa sürede yazılım desteği almayan telefonlara Custom Romlar ile yazılım desteği verilmesi bekleniyor. Özellikle ROM kategorisinde zirvede olan CyanogenMod’un kısa sürede Android 7.0 Nougat tabanlı Custom Rom çıkarması bekleniyor.

  İthalatçı Garantili Telefon Alınır mı?

# Nougat Costum Rom’u ilk siz yükleyin

Bu başlığı açmamızda ki amaç, LG akıllı telefonunuza Android Nougat Costum Rom çıktığında ilk sizin haberdar olmanızdır. Aşağıda ki yorum bölümüne yorum yazarak ve yorumlara abone olarak bu güncellemelerden haberdar olabilirsiniz. Herkes’den önce Android 7.0 Nougat Costum romu siz yükleyin!

# Android 7.0 Nougat Costum Rom Hazırlanan Telefonlar

LG G3 D855 Android 7.0 Nougat AOSP ROM

LG G2 D800 Android 7.0 Nougat AOSP ROM Yayımlandı!

LG Nexus 4’e Android 7.0 Nougat Yüklediler

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

61 YORUMLAR

 1. LG G2 D802 ne durumda biz 5.0.1 lolipop ta kaldık hiç birşey gelmiyor telefonu 2 yıldır kullanıyorum memnunum fakat güncelleme gelmediği için değiştirmek istiyorum…

  • LG G2 modeline custom rom olarak 6.0.1 verildi. Sitemizde paylaştığımız makalelerden yararlanarak kurabilirsiniz. Yakında 7.0 custom rom gelmesini bekliyoruz. LG modelleri için çıktığında tek tek paylaşacağız.

   • Custom romlarda tüm özellikler çalışıyormu acaba, ben 7 yi ekranı ikiye bölerek 2 işlemi aynı anda yapabilmek için istiyorum

  • LG G3 modelinin Android 7.0 Nougat güncellemesini resmi olarak almayacağını düşünüyoruz. CyanogenMod tarafından 7.0 custom rom yapılırsa biz sitemizde paylaşırız ve CyanogenMod UX 5 arayüzünü yeni custom rom’a da uyarlar (tema olarak verilebilir)

 2. Lg g4c android 6.0 sürümü nasıl root ediliyor lütfen yardım.
  Birde bu cihaza android 7 gelirmi gelmessede 7 romları ne zaman gelir ?

  • LG K10 modeli için Avrupa modellerine de 7.0 Nougat dağıtımı yapıldı. Yakında LG K10 430TR, 430DSY gibi modellere de gelmesini bekliyoruz ancak net bir tarih bulunmamaktadır.

  • Avrupa modellerinin model numarası ile TR modelin model numarası farklı olduğu için baseband uyuşmazlığı olabilir ve KDZ uygun bir şekilde yüklenmeyebilir.

   • Anladım hocam ozmn güncelleme yi beklemekten başka çaremiz yok gibi çok teşeklür eserim verdiğiniz bilgiler için

 3. Ahmet diazdar hocam sşze çok soru sordum başınızı ağrıttım hakınızı helal edin son bir sorum var lg k10 430tr modeline nought güncelemsi en geç ne zaman gelir 1 ay? 2ay? 3ay ? Şimdiden çok teşekkür ederim

  • En geç LG G4 modeli 7.0 güncellemesini aldıktan 2 ay sonra gelebilir düşüncesindeyiz. Ancak bu süreç, LG yazılım mühendislerinin hızına da bağlı değişir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here