Android akıllı telefonlarda gizli oyunları açmak

0
525

Merhaba, size LG ve Android cihazlardaki, gizli bölümleri anlatmaya devam ediyoruz. Bu seferki konumuz Android cihazlarda bulunun gizli oyunları anlatacağim.

Bildiğiniz gibi Android cihazlarda ön yüklü olarak oyun gelmiyor, Android geliştiricileri bizler için her yeni sürümde gizli bir bölümde bulunan oyunu kullanıcılarına sunuyor. Her Android sürümü için farlı bir oyun olduğunu söyleye biliriz. Android 5 ile gelen yeni oyunda, her zamanki gibi sürüm ile alakalı görsellerin kullanıldığı bir oyun karşımıza çıkıyor.

Gizli bölümdeki oyun nasıl aktif edilir?

1-) Ayarlar> Genel> Telefon hakkında> Yazılım bilgiler / Bu bölüme geldiğimizde karşımıza “Android Sürümü” hakkında bilgiler veriyor. Bu bölümde benim cihaz LG G3 olduğu için Android 5.0 yazılım sürümü yazıyor. Bu yazılım sizde farklılık gösterebilir, her yazılımda farklı oyunlar çıkabileceği gibi.

android oyunu

 

2-) Yukarada ki işlemi takip ederek Android sürümü bölümüne geldiğimizde, Android Sürümü kısmının üzerine 5 kere tıkladıgımız da yeni bir ekran açılacak ve gizli bölümdeki oyun aktif olacaktır.

Keyifli oyunlar dileriz, yorum kısmına Android sürümünüzü ve sizde çıkan oyunları yazabilirsiniz.

 

PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.