LG G2 Smart Notice APP Uygulaması Yükleme Rehberi

LG G4‘ün Smart Notice widgetını bir XDA geliştiricisi olan glfsd Android Lollipop (5.0.2) tabanlı custom rom yüklü LG G2 telefonlar için uyarlamış. Özellikle CloudyG2 3.3 ROM ile karşımıza da çıkan LG G2 Smart Notice uygulaması bizlere güzel görünüm de sağlıyor. Bu yamanın diğer Lollipop yüklü LG telefonlarda da çalışmasını bekliyorum. Eğer deneyen olursa lütfen bize bildirsin.

Bu uygulamayı yükleyebilmeniz için telefonunuz rootlu olmalı ve telefonunuzda bir custom recovery yüklü olmalı. Eğer telefonunuzda root ve recovery yoksa buradan: LG G2 İçin Root ve Recovery Yüklemek yardım alabilirsiniz.

  LG G2 FlymeOS 6.7.7.x Rom Yükleme Rehberi

  LG G2 Smart Notice Yükleme Rehberi

Altta paylaştığım modlardan sevdiğiniz birini indirin ve recoveryden flashlayın.

– Full transparan modu buradan indirebilirsiniz: Full Transparan

02

Full transparan v2 modu buradan indirebilirsiniz: Full Transparan V2

01

– Yarı transparan modu buradan indirebilirsiniz: Yarı Transparan

01 (1)

Eğer telefonunuzda zaten bir Smart Notice yüklüyse ve bu modu yükledikten sonra eski Smart Notice uygulamanıza geri dönmek isterseniz buradan geri dönebilirsiniz: Smart Notice Restore

7 YORUMLAR

  1. lolipop sürümünde iken wipe yapmadan install yükledim telefon açılırken lg logosunda kalıyor ve logonun altında error hatası alıyorum telefon açılmıyor

    • hocam bu custom romlarda çalışır yanlış anlamışınız. flashtooldan normal flash ile sistem yüklemesi yaparsınız büyük ihtimalle veri kaybı yaşamadan eski sürümünüze dönersiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here