Bir Uygulama İle LG V30 Özelliğini Telefonunuza Taşıyın

11
1500

LG V10 ve LG V20’nin ikinci ekranı rakiplerinden ayrı tutan bir özellikti. Birçok kişi konumu hakkında şikayetçi oldu (cihazı tek elle kullanırken çok zor olabiliyor), ancak yine de hayranlarından bazıları bu özelliği çok sevdi. LG V30 ile ikinci ekrana veda eden LG, yeni bir uygulama ile ikinci ekranın yerini alacak bir araç geliştirdi. Floating Bar özelliği sayesinde ikinci ekran yerine farklı bir araç kullanmaya başladı.

LG V30 Floating Bar Özelliğini Telefonunuza Taşıyın

Kısa yol çubuğu Floating bar telefonunuzun yüzeyinde bir kısa yol çubuğu ekler. LG V10 ile LG V20’de kullanılan ikinci ekran özelliğinin tüm özelliklerine maalesef sahip değil. Sizin için telefonunuzun ekranında bir uygulama çubuğu oluşturur ve favori uygulamalarınıza daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Floating Bar uygulaması Android 4.4+ ve üzeri tüm cihazlarda kullanılabilir. 

  Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger’ın mesajlaşmaları birleştiriliyor

Uygulama ücretsiz olarak Play Store’da yer alıyor fakat uygulama içi satın alımlar ile uygulamadan daha fazla verim ve kullanım sağlanıyor.

Floating Bar Özellikleri

 • En sevdiğiniz uygulamalara, araçlara, web sitesine hızlı erişim sağlayın ve arkadaşlarınızı hızlıca arayın.
 • Her kategori için 4 kısayol kategorisine (uygulama, araç, kişi, web sitesi bağlantısı) ve 5 kısayol ekleyin.
 • Her bir kategoriyi ayrı ayrı etkinleştirebilir/devre dışı bırakabilir.
 • Yüzen çubuğun ekranın etrafında hareket etmesine izin verin (yalnızca daraltılmış modda çubuk hareketli olarak).
 • Kategorileri yinelemek için yüzen çubuktan sola ve sağa kaydırın.
 • Çubuğun dışını tıklarsanız otomatik daraltma kısayol çubuğu.
Floating Bar LG V30
Floating Bar LG V30
Developer: THSoftware
Price: Free
 • Floating Bar LG V30 Screenshot
 • Floating Bar LG V30 Screenshot

11 YORUMLAR

 1. Bugün lgturkiye twitter hesabindan aldigim dm cevabini direkt kopyala yapistir yapıyorum buraya. “Son kontrollerin ardından Ekim ayı içerisinde güncelleme kullanıcı ile paylaşılması planlanıyor.”

  • Sen de inandım deme sakın. Yeni bir lg kullanıcısıysan inanman normal olabilir ama en az 8 9 aylık bir lg telefon kulkanıcısıysan buna inanman anormal olacaktır. Çünkü sözünde durmayan bi firma. 11 gün içinde D-A-Ğ-I-T-M-A-Z-L-A-R.

   • 2 senedir kullanıyorum neredeyse G4 u.Daha önce sorduğumda öyle bir planlamamız yoktur diye cevap veriyolardı hep şimdi ise böyle cevap verdiler görücez

 2. Bilen moderatörler yazarlar ve ya adminler cevap verirse sevinirim. Geçen g4 ana konusu dahilindeki bir forum sitesinde bir twitter kullanıcısı @lgturkey resmi sayfasına dm yoluyla güncellemenin ne zaman geleceği sorulmuş ve ekim ayı içerisinde dağıtılacaktır denmiş. Hatta ekran görüntüsü de paylaşmıştı o arkadaş. Sizce bu doğru mu? Dosya yöneticisi lgbackup ve smartsharecloud da güncellendi bunun bi işareti mi? Bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

   • Önce tr cihazlara geleceğine göre diğer modeller Kasım ayına sarkabilir. Dosya yöneticisi vs. o tip uygulama güncellemesi benim g4 de de oldu.

  • Umarız v10 da olduğu gibi ilk türkiye cihazları güncelleme alır. Umulduğu gibi dağıtılırsa güncelleme helal olsun deriz geç oldu güç oldu ama sonuçta oldu deriz. Ama vermezlerse bu son lg cihazım olur. Ki çoğu insanın görüşü bu yönde cihazının arkasında olan firmayı tercih eder insanlar. Bekleyip göreceğiz son 13 gün yani 312 saat yani 18700 dk yani 1123200 saniye süre kaldı

   • Lg G serisi yerine tercih edebileceğim tek telefon nokia. Onların da tasarımı şimdilik berbat.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here