[D851] LG G3 T-Mobile V30g Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

23

LG‘nin 2014 yılı amiral gemisi modeli olan LG G3‘ün T-Mobile versiyonu LG G3 D851 için yazılım güncellemesi yayımlandı. V30g güncellemesiyle telefon performansı, internet bağlantıları ve işlevselliğe yönelik iyileştirmelerin yapıldığı belirtiliyor.

LG G3 T-Mobile V30g İyileştirme Güncellemesi

LG‘nin 2014 yılı amiral gemisi modeli ve aynı zamanda 2014 yılının en iyi akıllı telefonu seçilen LG G3’ün T-Mobile modeli için iyileştirme güncellemesi yayımlandı. Özellikle internet bağlantı noktasına yönelik yapılan güncelleme OTA üzerinden yayımlandı.

132 MB paket boyutuna sahip olan güncellemede internet yaması haricinde performans, işlevsellik ve güvenlik yaması güncellemeleri de içerdiği belirtiliyor. Yeni güncelleme ile versiyon D85130g olarak güncellendi.

LG G3 T-Mobile Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

OTA üzerinden yayımlanan yeni güncellemeyi kurabilmek için telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi bölümüne girip kontrol yapınız.Güncellemeyi telefon üzerinden yapamadıysanız bilgisayardan yardım alarak LG’nin güncelleme/yedekleme programı olan LG PC Suite ile kurabilirsiniz.

LG, birçok modeli için çıkardığı LG UP programı ile manuel güncelleme imkanı sunuyor. Yeni güncellemeyi indirip bilgisayar yardımıyla LG UP programı ile kurabilirsiniz.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Cihazınız yeterince şarjı ve Wi-Fi bağlı olduğundan emin olun.
 2. Ayarlar> Genel sekmesinde dokunun Telefon Hakkında simgesine dokunun.
 3. Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleme > Şimdi Kontrol dokunun.
 4. Açılan ekranda güncelleme detayları gelecektir, güncellemeyi indirmek ve yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
 5. Yeni yazılım yüklenirken telefonunuz birkaç kez otomatik olarak yeniden başlatın.
Paylaş

23 YORUMLAR

 1. LG PC SUİTE programından güncelleme yapmayı denedim en son sürüm kullanıyorsunuz dedi
  ve sürüm olarak : D88530E gösteriyor benim android 7 ne zaman olur.

 2. Merhaba, D855 telefonuma 30g güncellemesini yaptım. 1) Wifi bağlanamıyorum. 2) Sim kartı okumuyor 3) Donuyor ve Kendisini resetliyor. Bu 3 sorun bazen aynı anda oluyor bazen tek biri olutor bazen hiçbiri olmuyor. Ancak telefon kendisini resetleyince olmaya başlıyor. Bu neden oluyor? .kdz ile 20v ve 10l versiyonlarına geri düşürdüm düzelmedi. 30b versiyonu yaptım yine düzelmedi. Nasıl çözebilirim?

   • LG G3 D855TR Ekran kararması için anakart değişiminin dışında yapılacak herhangi bir uygulama var mıdır acaba? Eşimin telefonu sizlere ömür. Benimkinin ekranı da şu an itibariyle gidip geliyor. Her ana tamamen iptal olabilir. Şimdiden bir müdahale yapmak sorunu düzeltir mi?

 3. lg g4 simdi yazilim kontrol et dedim .en guncel yazilim muvcut dedi hala 6.0 yani cihaz turkcell den alinan cihaz. sizce neden almadi 7.0 i sitenizde guncellme yayinlandigini ilettiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here