Facebook Lifestage Android Uygulaması Yayımlandı

Facebook’un gençlere özel geliştirdiği yeni uygulaması Facebook Lifestage, Android işletim sistemi için indirilebilir durumda.

0
1450

Sosyal Ağ devi Facebook’un gençlere özel geliştirdiği yeni uygulaması Facebook Lifestage, Android işletim sistemli cihazlar için indirilebilir durumda. Özellikle Lise çağındaki gençleri hedefleyen uygulama, Facebook’taki genç kullanıcı açığını bir nebze kapatmayı hedefliyor. Aile bireylerinin hatta dede ve ninelerimizin bile Facebook’da yer alması, sosyal paylaşım sitesinin gençlerin gözündeki cazibesini azalttığı düşünülüyor.

facebook-lifestage

  Facebook Lifestage Özellikleri

Lifestage uygulaması genel olarak pek de yetişkinlere yönelik bir uygulama olarak görünmüyor. Kısmen Snapchat’i anımsatan uygulamada kullanıcılar hemen her şey hakkında video çekebiliyor. Aynı şekilde profil bilgileri de çekilen videolar aracılığı ile paylaşılıyor. Videoların düzenli olarak güncellenmesi ile işleyen Facebook Lifestage ile kullanıcılar aynı okuldaki arkadaşlarının neler yaptığını da görebiliyorlar.

  [APP] Andorid Telefonlar İçin Türkçe Xperia Klavye İndir

lifestyle-app

  Facebook Lifestage’da İçerikler Tüm Kullanıcılara Açık

Benzer uygulamalardan farklı olarak, Lifestage üzerindeki herşey tüm kullanıcılara açık tutulmuş. Çekilen videolar aynı okulda olmayan kişiler tarafında da görülebiliyor. Snapchat’te gördüğümüz gibi Emoji ve Filtreler özelliği de bulunan uygulama, Android uygulama marketi Google Play Store üzerinde yerini almış durumda ancak şuan için ülkemizde indirmeye açık değil.

  Nasıl İndirebilirim?

İsterseniz aşağıda verilen bağlantı üzerinden Lifestage apk dosyasını indirerek ülkemizde indirmeye sunulmadan  önce kullanmaya başlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here