Gelen Aramalarda Kamera Flaş’ı Nasıl Açılır?

3
6163

Akıllı telefonların özelliklerini kullanmak hayatı oldukça kolaylaştırıyor. Gelen aramalarda kamera flaşını açmak bazı durumlarda işinize yarabilir veya bu durum hoşunuza gidebilir. Anlatacağımız işlemler oldukça basit, böylece kamera ışığını gelen arama bildirimine çevireceğiz.

Gelen Aramalarda Kamera Flaşı Yansın

Bazı durumlarda telefonu sessize aldığımız oluyor. Bildirim ışığı olmayan modellerde kamere flaşını kullanmak yararlı olacaktır. Telefona gelen bildirimlerde, bildirim ışığınız bulunmuyorsa kamera ışığından faydalanmak oldukça kullanışlı olacaktır.

Flash Alert

  1. ilk önce Flash Alert 2 Android mobil uygulamasını Play Store’dan indiriyoruz.
  2. Flash Alert 2 Uygulama güvenilir olduğundan, sizden istenen izinleri veriniz. Verdiğiniz izinler mobil uygulamanın doğru ve düzğün bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.
  3. Uygulama ilk çalışmaya başlattığınızda bizden birkaç saniyelik testler yapmamız istiyor ve testler bittiğinde kurulum tamamlanmış oluyor. Hemen ardından Complete Setup butona tıklıyoruz ve ana menüye dönüyoruz.
  4. Ekrandaki işlemleri takip ederek tek seferlik bir test bittikden sonra ana menüden gerekli yerleri aktif hale getiriyoruz. Uygulamamız bu şekilde çalışmaya başlıyor.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here