Uzun zamandır beklenen uygulamamız Ghost Screen Fix nihayet Google Play Store üzerinde yayınlandı. Daha önceden de yayınlanan ve kısa sürede kullanımı hızla artan uygulamamız askıya alınmıştı. Askıya alınmadan önce oldukça kullanışlı olan uygulamanın askıya alınma sebebi ise Google Play Store üzerindeki sunucuların yenilenmiş olması neden gösterildi. Eski uygulamaya göre arayüzü oldukça farklı ve kullanışlı olan yeni uygulamamızı, sorunu yaşayan her kullanıcı alabilmektedir.

Ghost Screen Fix Uygulaması Yayınlandı

Yeni uygulamamız Ghost Screen Fix, son pürüzleri giderildikten sonra Google Play Store üzerinde yayına alındı. Birçok akıllı telefon kullanıcısının yaşadığı Ghost Screen sorununa çözüm olan uygulamamız, eski uygulamaya oranla sadece arayüzü değişti ve iyileştirmeler yapıldı. Yeni yayınlanan uygulamamızı satın almak isteyen kullanıcılar aşağıdaki butona tıklayarak uygulamanın satın alınacağı arayüze ulaşabilirler.

GHOST SCREEN FİX İNDİR

Yeni uygulamada yer alan basit arayüz ile birlikte kullanıcı istediği şekilde ayarlama yapabilecek. Yuvarlak düzene sahip olan ayarda %0-%100 arasında en iyi verimi alabildiği oranı bulan kullanıcı, sonsuza dek Ghost Screen Fix uygulamasını kullanabilecek. Uygulamayı daha önce satın alan kullanıcıların aşağıdaki mail adresine sipariş ID numarasını atmaları gerekmektedir. Daha önce satın alan kullanıcılar için uygulamayı indirmelerine yarayacak olan indirme kodları verilecektir.

  Play Store Bildirim Simgesi ve Uygulama Logosu Değişti

Mail Adresi = contact@swiow.com

Uygulamada yer alan 2 özel seçenekten birini kullanabilecek olmalarının yanında “Özel” seçeneği ile kullanıcılar kendilerine has ayar yapıp daha iyi verim alabilecek. Ek olarak LG G6 modeliyle beraber gelen oval köşeler formatı, uygulamada yazılımsal olarak sağlanıp Beta şeklinde sunulmaktadır. Bunu kullanmak isteyen kullanıcıların uygulama içinde 2.sayfaya geçip %0-%100 arası ayar yapmaları gerekmektedir. Uygulamayla ilgili olarak herhangi bir görüş, sorun veya istek bildirmek isteyen kullanıcılar, uygulamanın sağ üst köşesindeki 3 noktaya tıklayıp “Hakkında” kısmından e-mail aracılığıyla iletişim kurabilirler.

NOT = Uygulama, geliştirici tarafından 1 gün ücretsiz olarak deneme için sunulmaktadır. Uygulama ile geçirdiğiniz vakit 24 saati aştıktan sonra karşınıza uyarı gelecektir. O uyarı üzerinden dilerseniz uygulamayı satın almaya gidebilir veya uygulamayı telefonunuzdan kaldırabilirsiniz.

Daha önce uygulamayı satın alan kullanıcılar, sipariş ID numaralarını alttaki linke tıklayarak öğrenebilir.

SİPARİŞ ID NUMARASI ÖĞRENME

22 YORUMLAR

 1. Selamlar,
  Benim cihazın sanal tuş kısımlarıda ekran üzerinde silik bir şekilde kalıyor, cihaz soğuduktan sonra geçiyor ama açık olduğu sürece arka plan uygulamaları da dahil olmakla beraber tekrar ısındığından aynı durum oluşuyor bunu nasıl çözebilirim acaba arkadaşın yazdığı uygulama olan Night Screen’i denedim ancak çözüm olmadı bende. Acaba cihazı bir müddet kullanmayıp iyice soğumasını bekleyip tamamiyle kaybolduktan sonra bir daha oluşmaması için mi akabinde sizin uygulamanızı kullanayım ?

   • Cihazım yurt dışı LG G5 H860 modeli 6.0.1 var içerisinde buna bir çözüm yokmudur neleri izlemem gerekir Ahmet bey yardımcı olursanız çok sevinirim vallaha en azından şu methodu uygulamanız gerekir derseniz uygularım bu tür konularda bilgim var yazılımla ilgili. 6.0.1 dışında yazılım atmadım cihaza bu tip nedenlerden dolayı.

   • Bu arada ben sizin uygulamanızı satın aldım sırf destek olmak için işimi görüyor ama sanal tuş kısımındakiler can sıkıcı oluyor. Xda üzerinde biraz araştırma yaptım bu iş için cf.lumen yazılımı varmış ancak kök erişimi gerektiriyor o sorun değil cihazı rootlarım zaten 6.0.1 sürümünde şuan cihaz. Bu cf.lumen yazılımı ile ekran renk sıcaklığı ayarlanılarak hem ekranın daha az ısınması hemde renk tonlarının ayarlanması sağlanıyor daha gelişmiş bir yazılım tabi birde kök erişim olduktan sonra herşeye müdahale dahada kolaylaşıyor. Bu arada bir arkadaşın yapmış olduğu eski bir yorumda oda sanal tuşların ekranda belirdiğini söylemiş ancak Root erişimi gerekli bu iş için diye yazmışsınız siz o dediğiniz uygulama bu cf.lumen midir?

 2. Bu arada bir bilgide ekleyelim ben bu yazılımı bugün satın aldım memnunum geliştiricisinin Türk olması ve 2 TL gibi ucuz bir rakama uygulamaya ömür boyu sahip oluyorsunuz. 2 TL bir simit parası dahi değil bu zamanda. Sonuç itibariyle halen daha birçok cihaza fark atan LG G5’i bu sıkıntılarını tamamen geride bırakmış bir şekilde kullanmaya devam ediyorum ayrıca sonuçta ekranı çok az soldurduğu için bu göz sağlığımızada olumlu etki etmekte bildiğiniz cihazlarda olan mavi ışık filtresiyle aynı yani ve görüntüye en olumsuz bir etkisi dahi yok ben %5 parlaklıkta kullanıyorum uygulamayı yani zaten içerisinde var sayılı olarak geleni ona rağmen o kadar uygulama açtım 20-30 dakikadır sabit ekran müzik dinledim cihaz ısındı ama en ufak bir Ghost Screen ibaresi yok ekranda hatta acaba ekran parlaklığı düşük benmi göremiyorum diye %100 aldım gene ortada yoklar ama biliyorum ki bu uygulamayı kullanmazsam gene var olacaklar. Neyse tek sıkıntımız ki bana göre sıkıntı dahi değil bu olsun ama titiz bir kullanıcı iseniz benim gibi kafaya takıyorsunuz bu uygulamayı kullanarak artık kafaya dahi takmıyorum. Geliştiricisine de teşekkür ederim.
  Diğer yandan sanal tuşlardada bi Ghost Screen oluşuyordu bende ancak bu uygulama o kısıma etki etmediği için Night Screen denen uygulamayı kullanıyorum yani ikisini birlikte açık bıraktığımda sanki 200-300 lira vermişimde ekran yenisiyle değişmiş gibi pırıl pırıl olmakta benim gibi sanal tuşundada Ghost Screen problemi olanlar Night Screen ve bunu bir arada kullansınlar Night Screen’in ekrana pek etkisi yok ama sanal tuş kısımlarındaki ışığıda azalttığı için o sorunuda çözüyor iki uygulamayıda satın aldım ben tavsiye ederim.
  Ekran değişimine kesinlikle gitmeyin boşuna 200-300 vermeyin aldığınızda da aynı sıkıntıyı yaşarsınız bu LG G5 de olan kronik bir problem, cihazın arkası metal bir plakayla desteklenmediği için ekran kendini soğutamıyo G2 den bu yana artık bu sorunu aşmışlardır dedim ancak aşamamışlar bu kadar güzel cihazlar üreten bir firma neden kendini bir türlü düzeltemedi anlayamadım. Birde Apple’a panel üreten bir firma ve bu Apple’a üretilen panellerde çok az sorun çıkıyor ama nedense LG bu konuda kendi söküğünü dikemiyor.

 3. Ahmet bey selamlar bende yaklaşık 2-3 senedir LG G5 kullanıyorum ancak bu seri cihazların çoğunda istesekte istemesekte belirli bir süreden sonra Ghost Screen oluşmakta ben sizin bu uygulamanızı kullanarak bunu en aza indirgedim ancak deneme süresini doldurdum tek seferlik alımmı yapacağız sonrasında yoksa arkadaşların dediği gibi haftalıkmı cevap verirseniz sevinirim.

 4. Hocam uygulamayı eskiden almıştım ve kullanıyordum. artık haftalık ücret koymuşsunuz kullanamaz olduk eskiden iyiydi reklam olsun ona razıyım da uygulamayı kullanmak için haftalık ücret talebi saçma olmuş umarım eskisi gibi olur

  • Play store uygulamasına girip sol üst köşeden 3 çizgiye tıklayın. Ödeme yöntemleri seçeneğine girip kodu kullan seçeneğine basın ve uygulayın. Daha sonra uygulamayı alabilirsiniz

 5. 2,5 yıldır severek kullandığım lg g4 telefonumda; hem ghost screen, hem de boot loop sorunu yaşadım. ikisinin tamirine servis 550 tl istedi. anakart ve ekran değişecekmiş. telefonu kalın kılıfta, kalın ön cam kaplama ile oldukça titiz kullanan birisiyim. önde arkada çizik dahi yok. telefonu daha hiç yere düşürmedim. ama çıkan masrafa bakınız. bir daha hayatıma lg markasını sokmam. tam evimin tv, çamaşır makinası gibi diğer eşyalarını da lg yapmayı düşünürken böyle bir sorun yaşadım. lg yetkili servisi aradım, ücretli olarak tamir edin dedim, Biz ithalatçı garantili telefonlara bakmıyoruz dediler. inanamıyorum yazıklar olsun. lg almam aldırmam, bir daha hayatıma lg markasını sokmam bitmiştir.

  • Akıllı telefonunuzu nereden aldınız? Görüştüğünüz garanti firması nedir? Bunları bizlere iletirseniz sizlere yardımcı olmak isteriz.

 6. Eski uygulama yüklü şu anda bende ancak id numarasına öğrenmek için girdiğimde ghost screen uygulaması yok. Nasıl çözeceğiz olayı?

  • Satın alımlar daima gözükür. Uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrar kontrol ediniz. Daha sonrasında sorun düzelmediyse verilen mail üzerinden sorununuzu bildiriniz.

  • Google Play Store üzerinden aldığınız uygulamalar için sizlere sipariş ID numarası muhakkak verilir. O numarayı makalede yer alan maile attığınızda size indirme kodu %100 verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here