Uzun zamandır beklenen uygulamamız Ghost Screen Fix nihayet Google Play Store üzerinde yayınlandı. Daha önceden de yayınlanan ve kısa sürede kullanımı hızla artan uygulamamız askıya alınmıştı. Askıya alınmadan önce oldukça kullanışlı olan uygulamanın askıya alınma sebebi ise Google Play Store üzerindeki sunucuların yenilenmiş olması neden gösterildi. Eski uygulamaya göre arayüzü oldukça farklı ve kullanışlı olan yeni uygulamamızı, sorunu yaşayan her kullanıcı alabilmektedir.

Ghost Screen Fix Uygulaması Yayınlandı

Yeni uygulamamız Ghost Screen Fix, son pürüzleri giderildikten sonra Google Play Store üzerinde yayına alındı. Birçok akıllı telefon kullanıcısının yaşadığı Ghost Screen sorununa çözüm olan uygulamamız, eski uygulamaya oranla sadece arayüzü değişti ve iyileştirmeler yapıldı. Yeni yayınlanan uygulamamızı satın almak isteyen kullanıcılar aşağıdaki butona tıklayarak uygulamanın satın alınacağı arayüze ulaşabilirler.

GHOST SCREEN FİX İNDİR

Yeni uygulamada yer alan basit arayüz ile birlikte kullanıcı istediği şekilde ayarlama yapabilecek. Yuvarlak düzene sahip olan ayarda %0-%100 arasında en iyi verimi alabildiği oranı bulan kullanıcı, sonsuza dek Ghost Screen Fix uygulamasını kullanabilecek. Uygulamayı daha önce satın alan kullanıcıların aşağıdaki mail adresine sipariş ID numarasını atmaları gerekmektedir. Daha önce satın alan kullanıcılar için uygulamayı indirmelerine yarayacak olan indirme kodları verilecektir.

  Facebook, Instagram, WhatsApp ve Messenger’ın mesajlaşmaları birleştiriliyor

Mail Adresi = contact@swiow.com

Uygulamada yer alan 2 özel seçenekten birini kullanabilecek olmalarının yanında “Özel” seçeneği ile kullanıcılar kendilerine has ayar yapıp daha iyi verim alabilecek. Ek olarak LG G6 modeliyle beraber gelen oval köşeler formatı, uygulamada yazılımsal olarak sağlanıp Beta şeklinde sunulmaktadır. Bunu kullanmak isteyen kullanıcıların uygulama içinde 2.sayfaya geçip %0-%100 arası ayar yapmaları gerekmektedir. Uygulamayla ilgili olarak herhangi bir görüş, sorun veya istek bildirmek isteyen kullanıcılar, uygulamanın sağ üst köşesindeki 3 noktaya tıklayıp “Hakkında” kısmından e-mail aracılığıyla iletişim kurabilirler.

NOT = Uygulama, geliştirici tarafından 1 gün ücretsiz olarak deneme için sunulmaktadır. Uygulama ile geçirdiğiniz vakit 24 saati aştıktan sonra karşınıza uyarı gelecektir. O uyarı üzerinden dilerseniz uygulamayı satın almaya gidebilir veya uygulamayı telefonunuzdan kaldırabilirsiniz.

Daha önce uygulamayı satın alan kullanıcılar, sipariş ID numaralarını alttaki linke tıklayarak öğrenebilir.

SİPARİŞ ID NUMARASI ÖĞRENME

15 YORUMLAR

 1. Hocam uygulamayı eskiden almıştım ve kullanıyordum. artık haftalık ücret koymuşsunuz kullanamaz olduk eskiden iyiydi reklam olsun ona razıyım da uygulamayı kullanmak için haftalık ücret talebi saçma olmuş umarım eskisi gibi olur

  • Play store uygulamasına girip sol üst köşeden 3 çizgiye tıklayın. Ödeme yöntemleri seçeneğine girip kodu kullan seçeneğine basın ve uygulayın. Daha sonra uygulamayı alabilirsiniz

 2. 2,5 yıldır severek kullandığım lg g4 telefonumda; hem ghost screen, hem de boot loop sorunu yaşadım. ikisinin tamirine servis 550 tl istedi. anakart ve ekran değişecekmiş. telefonu kalın kılıfta, kalın ön cam kaplama ile oldukça titiz kullanan birisiyim. önde arkada çizik dahi yok. telefonu daha hiç yere düşürmedim. ama çıkan masrafa bakınız. bir daha hayatıma lg markasını sokmam. tam evimin tv, çamaşır makinası gibi diğer eşyalarını da lg yapmayı düşünürken böyle bir sorun yaşadım. lg yetkili servisi aradım, ücretli olarak tamir edin dedim, Biz ithalatçı garantili telefonlara bakmıyoruz dediler. inanamıyorum yazıklar olsun. lg almam aldırmam, bir daha hayatıma lg markasını sokmam bitmiştir.

  • Akıllı telefonunuzu nereden aldınız? Görüştüğünüz garanti firması nedir? Bunları bizlere iletirseniz sizlere yardımcı olmak isteriz.

 3. Eski uygulama yüklü şu anda bende ancak id numarasına öğrenmek için girdiğimde ghost screen uygulaması yok. Nasıl çözeceğiz olayı?

  • Satın alımlar daima gözükür. Uygulamayı kaldırdıktan sonra tekrar kontrol ediniz. Daha sonrasında sorun düzelmediyse verilen mail üzerinden sorununuzu bildiriniz.

  • Google Play Store üzerinden aldığınız uygulamalar için sizlere sipariş ID numarası muhakkak verilir. O numarayı makalede yer alan maile attığınızda size indirme kodu %100 verilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here