Instagram için şu anda dünya üzerinde en popüler fotoğraf paylaşma uygulaması diyebiliriz. Bir gün içerisinde milyonlarca fotoğraf paylaşılıyor. Birçok insan Instagram’da paylaşacakları fotoğrafları daha da güzelleştirdiği için gerek Instagram üzerinden gerekse de ek uygulamalar ile çeşitli filtre ve ayarlar uygulayarak paylaşıyor.

Fotoğraf düzenleme üzerine bir sürü uygulama var fakat Instagram’ın kendi filtre ve ayarları paylaşacağınız fotoğrafı daha da güzelleştirmek için gayet yeterli ve kolay bir yol sunuyor. Fotoğrafı paylaşacağınız zaman düzenleme kısmında birçok filtre mevcut. Bu fotoğraf filtreleri sizin için yeterli olmayabilir ve daha farklı filtreler için çeşitli yeni uygulamalar arayışına girebilirsiniz. Size şimdi göstereceğimiz bu yöntem ile birçok gizli Instagram filtresine erişim sağlayabilecek, yeni fotoğraf düzenleme uygulaması arama derdinden kurtaracak ve fotoğraflarınıza yeni bir hava katabileceksiniz.

Gizli Instagram Filtreleri nasıl açılıyor ?


Öncelikle fotoğraf paylaşmak için ortadaki kare içerisindeki artı simgesine tıklıyoruz. Galerimizden Instagram’da paylaşmak üzere bir fotoğraf seçiyoruz ardından ileri diyoruz. Fotoğrafımızı düzenleme kısmına geliyoruz.
Filtre kısmında karşımıza birçok filtre çıkıyor, bu filtreleri en sola kaydırıyoruz ve yönet kısmına ulaşıyoruz. Yönet’i seçtikten sonra karşımıza filtreler çıkıyor. Başta gözüken filtreler bizim sahip olduğumuz filtreler. Ekranı aşağıya kaydırarak gizli filtreleri görebiliriz. Bizde seçili olmayan filtrelerin yanındaki yuvarlakta tik işareti olmaz ve renkleri biraz daha soluk olur seçili filtrelere göre.
Bundan sonraki adımda ise açmak istediğimiz filtreye tıklayarak filtremizi seçiyoruz. Sol kısımdaki iki çizgiye basılı tutarak da filtrelerimizin görüntülenme sırasını değiştirebiliriz. İşlemlerimiz bittikten sonra sol üst köşedeki tik işaretine tıklıyoruz ve yeni filtrelerimiz ekranda karşımıza çıkıyor.

  Bilgisayardan Instagrama Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

Bu işlemler sonrasında normal bir şekilde fotoğraf paylaşır gibi Instagram’da fotoğrafımızı paylaşabiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here