Google Mesaj Uygulaması ”Messenger V2.0” indir!

Google mesajlaşma uygulaması Google Messenger V2.0 sürümü yayımlandı. En iyi MMS ve SMS uygulaması indir.

1
2620

Google’ın mesajlaşma uygulaması Google Messenger v2.0 sürümüne güncellendi. Daha önce Google Pixel telefonlar için yenilenen uygulama son güncellemesi ile V2.0 sürümüne güncellendi. Normal mesajlaşma uygulamalarına göre daha kullanışlı olan Messenger uygulamasını aşağıda ki bağlantıdan APK dosyasını telefonunuza indirip kurabilirsiniz.

  Google Messenger Mesajlaşma Uygulaması

Yenilikler

 • Yeni uygulama simgesi.
 • Uygulama simgesinde okunmamış mesaj sayısı.
 • Geliştirilmiş kişi listesi ve grup mesajlaşma.
 • Ayarlar ve Gelişmiş ayarlar menüsünde yeni düzenlemeler.
 • Diğer görsel iyileştirmeleri.
Sol v1.9 dan ve önceki. Orta: 1.9.518 Pixel. Sağ: yeni sürümü 2.0
Sol v1.9 dan ve önceki. Orta: 1.9.518 Pixel. Sağ: yeni sürümü 2.0
 • Yeni Uygulama Simgesi

Bu güncelleme ile ilk fark edeceğiz şey uygulamanın simgesidir. Yukarıda göreceğiniz gibi üç farklı simge bulunuyor. en sağ’da ki simge Messenger uygulamasının 1.9 versiyonu ve öncesinde kullanılan uygulama simgesi. Google’ın bu yıl piyasaya sürdüğü Google Pixel akıllı telefonu ile kullanmaya başladığı yeni messenger simgesi de ortada bulunan uygulama simgesi. Şuan Google Play store‘da bulunmayan ve yeni yayımlanan V2.0 Messenger simgesi de yukarında en sağda bulunan uygulama simgesidir.

 • Okunmamış Mesaj Sayısı

Yeni güncelleme ile dikkat çeken bir başka özellik, Okunmamış ileti sayısını göstermesi. Bir çok mesajlaşma uygulamasında bulunmayan bu özellik Messenger V2.0 ile artık kullanılabilir. Sol v1.9 dan ve önceki. Merkezi: 1.9.518 Pixel. Sağ: yeni sürümü 2.0 geç olsa bu özelliği artık bir çok uygulamasında kullanmaya başladı.

 • Birleştirilmiş Kişi Listesi

Bir önceki sürüme göre bu bölümde iyileştirmelere giden Gooogle yeni güncelleme ile daha kullanışlı hale getirdi. Birleştirilmiş kişi listesi ile en çok mesajlaştığınız kişiler kişi listenizin en tepesinde buluyor. Daha hızlı ve kolay kulanım imkanı sunuyor. Aynı zamanda en çok mesajlaştığınız kişiler yuvarlak içinde fotoğraflarını görebiliyorsunuz.

  PUBG Ekran Kararma Problemi Nasıl Düzeltilir?

messenger_screenshot

 • Grup Mesajlaşmaların da Yeni İyileştirmeler

Messenger v2.0 ile grup mesajlaşmaların da iyileştirmelere gidilmiş. Bir önce ki sürüme göre daha kullanışlı hale getirilmiş. Grup sohbetlerine yeni kişiler eklemek ve çıkarmak bir önce ki sürüme göre daha işlevsel hale gelmiş.

messenger_screenshot

 • Yeni Mesaj Gönder Butonu

Messenger V2.0 ile mesaj gönder butonunda değişikliğe giden Google, eklediği yeni özellik ile Gönder butonu mesaj türüne göre renk değiştiriyor. SMS mesajlarında mavi renk olurken MMS mesajlarında turuncu renk oluyor.

messenger-sms messenger-mms

 • Yeni Arayüz Görsel İyileştirmeleri

Ayarlar arayüzünde yeni iyileştirmeler eklenmiş ve daha sade kullanışlı bir ara yüze geçiş yapılmış.

Google Messenger Sürüm: 2.0.068

qr-messenger

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here