Google Ödüllü Anketlerden, Play Store Kredisi Kazanın

- Advertisement -

Google Ödüllü Anketler uygulamasını ülkemizde kullanıma açtı. Anketlere cevap vererek Play Store kredisi kazanabilirsiniz. Ortalama bir anket 1-2 Dk. sürüyor ve ülkemizdeki markalar hakkında görüşlerinize göre seçenekleri işaretliyorsunuz. Daha önce ABD ve bazı bölgelerde uzun süredir aktif olan Google Ödüllü Anketler uygulaması geçtiğimiz hafta ülkemizinde içinde bulunduğu bazı ülkelerde yayına başladı.

Google Play Ödüllü Anketler

Sadece bir kaç soruya cevap vererek Play Store kredisi kazanabilir ve bu kredileri biriktirerek uygulama satın alabilirsiniz. Hesabınızda Play Store kredisi oldu zaman kredinizin tutarı kadar istediğiniz uygulamayı satın alabiliyorsunuz. ”Google Play Kredinizi Harcayın” butonunu kullanarak topladığınız kredileri Play Store’da uygulamaya çevirebilirsiniz.

  WhatsApp Fotoğraf ve Resim Gönderme, indirme Sorunu!
- Advertisement -

Uygulamada her zaman anket bulunmuyor ve bazı anketlerden kredi kazanırken bazı anketler maalesef kredi vermiyor. Yeni bir anket yayımlandığında bildirim almak için uygulama içerisinde ayarlar bölümünden bildirimleri aktif edebilirsiniz. Kazanacağınız krediler anketlere göre değişiyor 0,20 – 2 TL arası kredi kazanabiliyorsunuz.

Uygulamayı telefonunuza indirip Google Play Store kredisi kazanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıdan uygulamayı indirebilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler
Google Ödüllü Anketler
Developer: Google LLC
Price: Free
  • Google Ödüllü Anketler Screenshot
  • Google Ödüllü Anketler Screenshot
  • Google Ödüllü Anketler Screenshot

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

5 YORUMLAR

  1. Satın almak istediğim uygulamaya tıklıyorum.Satın al seçeneğine basıyorum. Ödeme seçenekleri çıkıyor. Krediy kartıyla, türktelekom ile ve kos kullanarak. Bunların dışında ödeme seçeneği yok. Google play kredini ile ilgili bir seçenek yok. Google play kredinimi nasıl kullanabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler…

  2. aynısı bendede oluyor 8 TL civarı
    google play kredim var harca butonununa basiyorum ama uygulamarda hâlâ Google play kredisi ile ilgili seçenek yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here