Google Pixel Anroid 7.1 Tema indir

Google Pixel Android 7.1 Nougat tema (launcher) indir. Google Nexus telefonlarına veda ediyor, artık Google üreteceği yeni telefon modellerine Pixel adını verecek. Yaklaşık 3 hafta sonra Google Pixel akıllı telefonu Android 7.1 Nougat ile tanıtılacak. Daha tanıtımı yapılmadan ve piyasaya çıkmadan Android 7.1 Arayüzüne sahip Pixel Launcher’i kullanmaya başlayın.

Son zamanlarda Google saf Android arayüzü olan kendi Nexus markasından vazgeçeceğini biliyoruz. Bu yüzden Nexus Launcher’ın alacağı yeni ismi öğrenmek bizim için sürpriz olmayacak. Bu popüler ve imajı değişmiş yeni Launcher ayrıca bir Rom geliştiricisi olan LlabTooFeR’ın sayesinde incelememiz için şuan kullanılabilir. Pixel Launcher’ın yüzeyinde özellikle yapılmış değişiklikler görünmüyor. Tek söyleyebileceğimiz onun sadece isminin ve versiyon numarasının değişmiş olduğu. Bir de takvim uygulamasına girmeye gerek kalmadan simgesinde ay ve günü gösteren yeni dinamik takvim simgesi. Eğer bu yeni arayüz dizaynında gösterişli özellikler arıyorsanız bunları bulamayacaksınız. Bu kelimenin tam anlamıyla Nexus Launcher’ın yeni versiyonun yeni ismidir.

  • Pixel Anroid 7.1 Nougat Tema indir

Google Pixel ve Android 7.0 Nougat ile geliştirdiği arayüzü ile bazı değişikliklere gidiyor. En çok dikkat çeken değişiklik, Google Widget’ın farklı tasarımı göze çarpıyor. LG Akıllı telefonlarının tüm modelleri ile uyumlu olan, APK dosyasını Aşağıdan indirebilirsiniz.

  Google Asistan Bizim Yerimize Bilinmeyen Numaraları Cevaplayacak

Pixel Launcher’de ana menü tuşu bulunmuyor, bunun yerine ana ekranda aşağıdan, yukarıya doğru kaydırma yaptığınızda menü’de ki uygulamalara erişebiliyorsunuz.

  • Pixel Anroid 7.1 Nougat Tema Ekran Görüntüleri

screenshot_2016-09-13-13-51-24

screenshot_2016-09-13-13-51-29

screenshot_2016-09-13-13-51-42

screenshot_2016-09-13-13-51-51

 

 

 

Google Pixel Launcher .Apk indir

Apk dosyasını ilgili bağlantıdan indirdikten sonra, normal uygulama olarak kurunuz. Daha sonra= Ayalar/Ekran/Ana Ekran/Ana ekranı Şeç/ Pixel Launcher uygulamasını seçiniz.

Buradan indirin: Pixel launcher apk indir

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here