Google Play Müzik’e Yepyeni Özellikler Geliyor

0
1554
Play music yenileniyor.

Google’ın müzik uygulaması olan Google Play Müzik, yakında alacağı güncelleme ile birlikte tasarım ve özellik bakımından radikal bir değişime gidiyor.

  Google Play Müzik Gelişiyor.

Google’ın yapay zeka ile ilgili çalışmalarından Play Müzik uygulaması da nasibini alıyor. Yapılan resmi açıklamaya göre Play Müzik, uygulamaya eklenen yapay zekaya benzer bir algoritma sayesinde kullanıcılara Google Now’da gördüğümüz kartlara benzer şekilde, konumunuza, ruh halinize, fiziksel aktivitelerinize ve hava koşullarına göre şarkı listeleri ve tavsiyeler sunacak.

google-music

  Çalma Listeleriniz Çevrimdışı Dinlenebilecek

Play Muzik’e gelecek bir yeni özellik oldukça işe yarayacak bir nitelikte. Uygulama ana ekranını her yenilediğiniz de geçmişte dinlediğiniz parçalar baz alınarak oluşturulan çalma listeleri ile karşılaşacaksınız. Ve oluşturulan bu çalma listelerini İnternet bağlantısı olmayan durumlarda çevrimdışı olacak dinlenebilecek.

  LG Q9 One Modeli Ortaya Çıktı!

pixelswidth-1000

Güncelleme kademeli olarak Play Store üzerinden verilmeye başlandı. Eğer cihazınızda kurulu değilse Aşağıdaki bağlantı üzerinden Play Müzik uygulamasını indirip kurabilirsiniz.

Bakalım Play Müzik eklenen bu yenilikler ile sadelikten kurtulup Spotify, Apple Music, Deezer, gibi rakiplerine karşı bir üstünlük sağlayabilecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here