Google Yeni Duvar Kağıdı Uygulaması “Wallpapers”ı Yayımladı

Google yayımladığı yeni "Wallpapers" adındaki uygulaması ile Android kullanıcılarına yüksek kaliteli arka planlar sunuyor.

0
2938

Google yayımladığı yeni “Wallpapers” adındaki uygulaması ile Android kullanıcılarına yüksek kaliteli duvar kağıtları sunuyor. Uygulamada şimdilik Doğa Manzaraları, Dünya, Dokular, Yaşam ve Şehir Manzaraları kategorilerinde yüksek kaliteli duvar kağıtları bulunmakta. Ayrıca Canlı Duvar Kağıtları kategorisi de düşünülmüş. Android 7.0 (Nougat) sürümünü kullananlar Kilit Ekranı ve Ana Ekran için farklı duvar kağıtları da kullanabilecekler. Uygulamada Google Earth, Google+ gibi servislerdeki fotoğraflarınıza da ulaşabilir ve dilerseniz onları da duvar kağıdı yapabilirsiniz.

screenshot_2016-10-22-01-22-10 screenshot_2016-10-22-01-22-28

Google Play üzerinde onlarca farklı duvar kağıdı uygulamaları bulunuyor, bunların bir kısmı geniş içeriğe sahip olmasına rağmen kalite bakımından yetersiz bir kısmı ise sıkıcı reklamlar içerdiği için kullanıcılar tarafından daha az tercih ediliyor. Google Wallpapers, bu uygulamalara nazaran sunduğu yüksek kaliteli ve ilgi çekici duvar kağıtlarıyla yeni ve iyi bir alternatif sayılabilir. Google Wallpapers’ın zamanla yeni kategoriler eklenip içeriğinin de zenginleştirilerek iyi bir başarı elde edeceğini düşünüyoruz.

  WhatsApp'da Yanlış Gönderilen Mesajlar Nasıl Silinir?

Hangi Telefonlarda Çalışıyor?

Yalnızca Android 4.1 ve üstü sistemlerde çalışabilen “Google Wallpapers” uygulamasında kendi duvar kağıdı arşivinizi oluşturarak hızlı bir şekilde ana ekran ve ya kilit ekranınıza arka plan atayabileceksiniz.

Nasıl Yüklerim?

Google Wallpapers, Play Store üzerinden yayımlanmış durumda. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here