Google’dan ”Not Found 404” Sayfasına Özel Oyun!

0
1428

Google geliştirdiği, Android yazılımının resmi web sitesinde harika bir oyuna yer verdi. Google, 404 hatası aldığınız android.com‘un web sayfaların da Android Boru oyununu yerleştirdi. Bir sebeb’den dolayı yanlış adres, url girdiğinizde karşınıza, Şekerleri boruların içinden geçirip oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun ile karşılaşıyorsunuz.

Google 404 Android Şeker Oyunu

Bu oyunun yer aldığı sayfaya ulaşmanız için 404 hata sayfası almanız gerekiyor. Merak etmeyin biz sizin için bir tane hata sayfası hazırladık.  https://android.com/lgdestek buraya tıklayarak oyuna ulaşabilirsiniz. Girdiğiniz sayfada 404 Hata kodu karşınıza çıkıyor. İsterseniz sitenin size sundu bazı sayfalara tıklayıp 404 sayfasından çıkabilirsiniz.  İsterseniz oyuna başlamak için hemen altında bulunan Play butonuna tıklayarak oyunu yükleyip oynaya bilirsiniz.google-oyunu

  Android 7.0 Nougat Custom Rom

Oyunda size şeker gönderen iki tane Android bulunuyor. Bu Android‘lerin borulara gönderdikleri şekerleri siz boruları çevirerek doğru kanala, doğru borunun içine gitmesini sağlamanız gerekiyor. Toplamda 5 hata yapma hakkınız bulunuyor. Şekerleri doğru yerlere göndermediğiniz zaman bir canınız gidiyor. Daha sonrasında 5 hata yaptığınızda oyun bitiyor. Ekrana topladığınız puanlar yansıtılıyor. Bu puanları sosyal medyada paylaşmanız için de bir kaç paylaşım butonu bulunuyor.

Buradan oyunu oynaya bilirsiniz: https://android.com/nougatt https://android.com/gooogle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here