[H815] LG G4 EUR V20p İyileştirme Güncellemesi Yayımlandı

27
462

LG G4 H815 modelleri için firma tarafından yeni yazılım güncellemesi yayımlandı. Yayımlanan yeni güncellemeyle birlikte LG G4 EUR V20p yazılım versiyonu yükseltmesi yapıldı. Bu yazılımla birlikte iyileştirme ve işlevsellik arttırılıyor, ek olarak güvenlik açıkları kapatılıyor. Yeni yazılım güncellemesi, şimdilik LG G4 H815 modellerine dağıtılıyor.

LG G4 EUR V20p İyileştirme Güncellemesi

Yeni yazılım güncellemesiyle birlikte LG G4 H815 kullanıcıları V20p versiyonuna yükseltme yapıyor. LG G4 EUR V20p iyileştirme güncellemesiyle birlikte akıllı telefonun performansı ve işlevsilliği tarafında optimizeler yapılıyor. Bu optimizelere ek olarak akıllı telefonun güvenlik açıkları da kapatılıyor. Yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefonun güncelliğini tutması devam ettiriliyor.

 • Android sürümü: 6.0 Marshmallow
 • Yazılım Sürümü: H815V20p
 • Kernel Sürüm:  3.10.84
 • Yapım Numarası: MRA58K
 • Güvenlik Yaması: 01.03.2017
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.BO.2.0.1.c1-13-2-M8974AAAAANPZM-1
 • Dosya Boyutu: 50 MB ( OTA Boyutu)
 • KDZ Dosyası: H81520p_00_0425.kdz

LG G4 EUR V20p İyileştirme Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG G4 H815 kullanıcıları, akıllı telefonları için yayımlanan iyileştirme güncellemelerini yapmak için 3 yöntem deneyebilir. Bunlardan ilki Over The Air (OTA) özelliğidir. Bu özellikle güncelleme yapmak isteyen kullanıcıların Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip etmeleri gerekmektedir.

OTA üzerinden güncellemeye ulaşamayan kullanıcıların 2.yöntem olan LG Bridge programını denemeleri için bilgisayarlarına programı indirip kullanmaları gerekiyor. Programın nasıl kullanıldığını öğrenmek ve indirmek için buraya tıklayın.

Son olarak güncellemeyi yükleme yöntemi LG UP programı ile çözüm buluyor. Bu program sayesinde bilgisayar yardımıyla güncellemenin KDZ dosyası telefona yüklenip yeni güncelleme telefona entegre edilmiş oluyor. Bu programla ilgili bilgileri okumak ve gerekli dosyaları indirmek için buraya tıklayın.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Öncelikle telefonunuzun şarj seviyesinin en az %50 olup olmadığına özen gösterin.
 2. Güncellemeyi yapacağınız ağ seçimini dikkate alın. Mobil Veri ile yapılan güncellemelerde paket aşımı sonrası faturaya ek ücretlendirme gelme ihtimali yüksektir.
 3. Güncelleme bittikten sonra yedek alıp hard reset atın. Bu hard reset yöntemiyle birlikte telefon daha stabil hale gelir. Hard reset nasıl atıldığını öğrenmek için buraya tıklayın.

27 YORUMLAR

 1. Yazılım guncellemesi yaptım radyo uygulamasi geldi cok sevindim ama acinca frekanslarinin oldugu halde ses gelmeyip calismadigini anladim ne yapabilirim yardimci olurmusunuz lütfen rica etsem

 2. LG G4 KULLANICISIYIM TELEFONUM KENDİSİ GÜNCELLEME YAPMADI LG BRİDGE Yİ İNDİRDİM PC YE ÖYLE DENEDİM YİNE GÜNCELLEME YAPMADI SON OLARAK LG UP İNDİRDİM ONUNLA DENEDİM CİHAZIMI VE MODELİNİ GÖRÜYORUM SELECT DİYORUM LÜTFEN MODEL NUMARASI SEÇİN DİYE UYARI VERİYOR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here