LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi almaya devan ediyor. Geçtiğimiz gün Vodafone İtalya modellerine verilen Nougat güncellemesi bugün itibari ile Avrupa modellerine dağıtımı başladı. Android 7.0 Güncellemesi alan Avrupa ülkeleri şunlar: Fransa FRA, Fransa ORF, Birleşik Krallık GBR, Romanya ROM, Macaristan HUX, Macaristan HUN, İtalya İTA, Almaya VD2, İspanya ESP, Ülkeleri ve modelleri Android 7.0 güncellemesini almaya başladı.

2016-24-11-19-09-07

 

  LG G5 H850 V20a Güncellemesi

2016 yılında piyasaya sürülen amiral gemileri arasında ilk Nougat güncellemesini LG G5 aldı. Diğer firmalar her yıl olduğu gibi bu senede LG kadar hızlı olamadı. LG kullanıcı memnuniyeti için Android 7.0 güncellemesini kısa sürede kullanıcılar ile buluşturdu. Dün gece başlayan güncelleme LG Bridge üzerinden yapılıyor. LG Bridge üzerinden dosya boyutu 1.55Gb olarak görülüyor. Bazı ülkelerde değişiklik güncelleme boyutu değişiklik gösterebilir. bu o kadar önemli bir durum değil.

  LG G5 Magic Slot ile Hi-Fi Plus Nasıl Kullanılır?

  Yeni Yazılım Güncelleme Detayları

2016-24-11-19-35-04

 

 • Android sürümü: 7.0 Nougat
 • Yazılım Sürümü: H850V20a
 • Kernel Sürüm: 3.18.31
 • Yapın Numarası: NRD90U
 • Güvenlik Yaması: 01.11.2016
 • Dosya Boyutu: 1.55GB

  Güncellemeyi Nasıl Yapabilirim ?

LG G5 akıllı telefonunuz H850 EUR modeli ise Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi-Yazılım Güncellemesi bölümünden kontrol yapınız. Kontrol sonrası güncelleme çıkarsa ister WiFi ağı ile ister Mobil Veri ile güncellemeyi yapabilirsiniz. OTA üzerinde gözükmeyen güncellemeyi LG’nin G5 modeli için sağladığı LG Bridge programını bilgisayarınıza indirip kurarak da yapabilirsiniz.

Güncellemeyi telefon modelinize göre geç gelebilir. LG G5 Android 7.0 Nougat Yükleme Rehberi ile sizde şimdiden telefonunuza Android 7.0 yükleyebilirsiniz.

40 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar cihazımı tekrardan V10i TUR yapabildim. Ama önce V10i EU Open yazılımını LGUP ile yükledim ve daha sonra da LG Bridge ile Güncelleme Hatası Kurtarma seçeneğini tıkladım ve telefonu tekrardan V10i TUR yapabildim. Diğer türlü olmadı yani. Yapmak isteyenlere yardımcı olabilirim.

   • V20 yüklediğimiz lg up ve h850 dll v2 kullanılarak mı mm tr ye döneceğiz. Teşekkürler

   • Derdimi anlatamadım. V20 den marshmallaw a dönerken hangi dll dosyalarını kurmamız gerekiyor. V20 için kurduğumuz dll dosyaları ile refurbişh yaptığımızda hata veriyor.

   • Mm ye eski lg up ve dll ile mi dönmek gerekiyor. Herkes bu problemden muzdarip. Lütfen kapsamlı bir açıklama yapabilirmisiniz. Yanlış yapıldığında brick olma ihtimali var. Teşekkürler….

  • teşekkürler ama bu halde garanti dışı bırakacak bunlar bunu bu kesin. feci halde ghost screen var çünkü cihazda.belki yazılımın bir faydası olur diye umdum ama yok olmadı..

  • Bugün tekrar 850i TR kurdum, üzerine tekrar EU model indirdi sizin siteden, halen V20a-OPT1-HQ gözüküyor ayarlarda ve Orange jeux diye bir şey kuruyor. En az 5 defa EU kurdum, yazılım ismi Eu olmuyor ama açılışta da code error çıkıyor. Sanırım TR rom lazım.

 2. Merhabalar ben ithalatçı h860 sipariş ettim acaba bu telefona ayrı bir güncellmem mi gelcek yoksa h850 ninkini mi alcak eğr ayrı bir güncelleme alırsa ne zaman alır

 3. İyi günler. 23 Kasımda yayımlamış olduğunuz LG G5 Android 7.0 Nougat Yükleme Rehberi ile avrupa operatö sürümünü yükledim ancak şimdi EU Open sürümünü yüklüyorum herhangi bir değişiklik olmuyor. Yazılım bilgilerinde hala v20a-OPT-HQ tazıyor. Yani sanki yüklenmemiş gibi oluyor. Acaba daha üst versiyonun çıkmasını mı beklememiz gerekiyor bunun için?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here