[H870] LG G6 EUR V10d Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

0
1199

LG geçtiğimiz şubat ayında MWC 2017 etkinliği kapsamında son amiral gemisi LG G6 tanıtmıştı. Akıllı telefon kısa süre içinde tüm dünyada satışa sunulmasının ardında, yazılım güncellemelerini almaya başladı. LG G6 EURO modeli olan H870 için bugün yeni versiyon güncellemesini de yayımladı. Geçtiğimiz hafta ülkemizde ön siparişe açılan akıllı telefon Turkcell ve Türk Telekom bayilerinde satışa sunuldu.

  H870 LG G6 V10d Yazılım Güncellemesi

Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile piyasaya çıkış yapan LG G6, kısa sürede iyileştirme güncellemesine kavuştu. Versiyonu V10d olan güncellemenin boyutunun ne kadar olduğu bilinmemektedir.

  LG G6 Güncelleme Nasıl Yapılır?

LG G6 modelinizin Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi-Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edip güncellemeyi sorgulayabilirsiniz. Telefonunuzun faturasına yansımaması için Wi-Fi bağlantısı ile güncellemeyi yapmayı tercih ediniz.

Telefon üzerinden güncellemeyi alamayan kullanıcılar için LG UP adlı KDZ yükleme programını kullanabilir. “İndir” bölümünde verdiğimiz KDZ dosyasını indirip buraya tıklayarak LG UP ile manuel kurulum yapabilirsiniz.

Manuel kurulum yerine alternatif olarak güncelleme/yedekleme programı olan LG Bridge programını da kullanabilirsiniz. LG Bridge programını kullanmak için buraya tıklayarak nasıl indirilip kurulduğunu öğrenebilir ve güncellemeyi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here