[H870TR] LG G6 V10i Güvenlik Güncellemesi Yayımlandı

5
1553

Bugün LG G6 Türkiye modeli H870 için iyileştirme ve güvenlik güncellemesi yayımladı. LG G6 ülkemizde satışa sunulduktan sonra ilk versiyon güncellemesini de almış oldu. Yeni yazılım güncellemesi V10i versiyonu olarak LG Bridge üzerinden dağıtılmaya başladı. Güncelleme sadece Türkiye cihazları için yayımlandığını belirtelim. Her zaman olduğu gibi güncellemeler ilk olarak LG Bridge üzerinden yayımlanıyor ve bir gün sonra OTA yani telefon güncelleme merkezinden yayımlanıyor.

  LG G6 H870 V10i Versiyon Güncellemesi

LG G6 ülkemizde V10e yazılım versiyonu ile satışa sunulmuştu. Android 7.0 Nougat yazılım sürümüne sahip akıllı telefon böylece satışa sunulduktan sonra ilk önemli güncellemesini de almış oldu. H87010i versiyon numaralı yazılım güncellemesi ile güvenlik yaması 1 Mayıs 2017 olarak güncellenmiş oldu. Aynı zamanda versiyon güncellemesinde telefon kullanılabilirliği ve iyileştirmelerin de olduğunu belirtelim.

 • Android sürümü: 7.0 Nougat
 • Yazılım Sürümü: H870V10i
 • Kernel Sürüm: 3.18.31
 • Yapın Numarası: NRD90U
 • Güvenlik Yaması: 01.05.2017
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.TH.2.0.1c3.1-00014-M8996FAAAANAZM-1.86009.21
 • Dosya Boyutu: 605MB
  LG G6 Kullanım Ayarları, İpuçları ve Püf Noktaları

LG G6 V10i versiyon güncelleme yayımlanma tarihi 30 mayıs olarak görünüyor. LG Bridge üzerinden güncelleme yapamıyorsanız eğer bir gün sonra OTA üzerinden yapmayı deneyiniz.

  LG G6 Güncelleme Nasıl Yapılır?

LG G6 modelinizin Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi-Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edip güncellemeyi sorgulayabilirsiniz. Telefonunuzun faturasına yansımaması için Wi-Fi bağlantısı ile güncellemeyi yapmayı tercih ediniz.

Telefon üzerinden güncellemeyi alamayan kullanıcılar için LG UP adlı KDZ yükleme programını kullanabilir. “İndir” bölümünde verdiğimiz KDZ dosyasını indirip buraya tıklayarak LG UP ile manuel kurulum yapabilirsiniz.

Manuel kurulum yerine alternatif olarak güncelleme/yedekleme programı olan LG Bridge programını da kullanabilirsiniz. LG Bridge programını kullanmak için buraya tıklayarak nasıl indirilip kurulduğunu öğrenebilir ve güncellemeyi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

5 YORUMLAR

 1. Normal kullanıcıyım.v20imde basit sosyal medya whatsap insta vs kurulu birde top eleven.Bu kadar basit kullanıcıyım ve cihaz kasım kasılıyor ve pil dayanmıyor.sabah 9 şarjdan alıyorum öğlen 2de yüzde 15 kalıyor komedi gibi.Hard reset format attım aynı cihaz.3bintl iyi geçirdi Lg bize boşverim.

 2. 27 ocakta aldığım v20imdede ghoost screen çıktı.youtube video izledik volkan manavla lg geçici müdürü konuşuo kesinlikle yok düzeltildi o hata die vs. sizde övdünüz die aldık ama yine hüsran ghoost screen çıktı ve lgnin bunu kabul etmediğini öğrendim ben bu cihazı satmak istediğimde nasıl satacağım ? Birdaha Lg almam Lg bitmiştir.Ve v20 deli gibi kasıo formatladım yine aynı kasım kasım kasılıyor cihaz.bor al uygulamalar kullanan biriyim.12 yıllık peofosyonel gsm tamircisiyim.aşık olduğum markadan soğudym bitti.

 3. V20 aldık 3000 lira verdik mayıs ayında kaldı hani güncelleme?? Tabiki yok neden g6 çıktı
  Boşuna yeni güncelleme aldık diye sevinmeyin yakinda aval aval bekleyeceksiniz g6 kullanıcıları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here