Instagram Aktif Görünme Özelliği Nasıl Kapatılır ?

0
581

WhatsApp‘da da bulunan son görülme özelliği Instagram’da da kullanılmaya başlandı. Tabii bu durumdan memnun olanlar olduğu kadar olmayanlarda bulunuyor. Son görülmenizi kapatmak istiyorsunuz fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız sizler için araştırdık. Oldukça kolay şekilde son görülme özelliğini kapatabilirsiniz. Instagram aktif görünme özelliği kapatma ile ilgili yolu sizler için hazırladık ve sunduk.

Instagram Aktif Olduğunuzu Kapatmak İçin

  • İlk olarak Instagram‘ınızı açın
  • Daha sonra profilinize gidin.
  • “Ayarlar” seçeneğini tıklayınız.
  • “Hareket Durumunu Göster” seçeneğini kapatın.

Bu adımları takip ederseniz artık Instagram’da ki durumunuz gözükmeyecektir. Bu istemediğiniz durumdan bu şekilde kurtulmuş olacaksınız. Fakat bu özelliği kapattığınız zaman sizde takip ettiğiniz kişilerin aktif olup olmadığınız göremeyeceksiniz bu durumuda belirtelim.

  LG Q92 5G Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Eğer tekrar Instagram profilinizin hareket durumunu aktif hale getirmek istiyorsanız. Aynı işlemleri gerçekleştirip Hareket Durumunu Göster’e tekrardan mavi olacak şekilde işaretlemeniz yeterli olacaktır.

Umarım yazımız sizler için yararlı olmuştur. Bu ve bunun gibi sorunlarınız var ise aşağı yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here