LG K8 2016 modeli için bugün yeni yazılım güncellemesi yayımlandı. Uzun süredir güvenlik güncellemeleri dahil iyileştirme güncellemesi de almayan akıllı telefon 2018 yılının ilk günlerinde güvenlik güncellemesini aldı. K Seri akıllı telefonların ilk seri olan ve 2016 yılında satışa sunulan akıllı telefon Güvelik ve İyileştirmeler içeren V10i yazılım versiyon güncellemesini aldı.

[K350TR] LG K8 2016 V10i Yazılım Güncellemesi

LG’nin orta seviye akıllı telefon kategorinde ki modeli bugün yeni yazılım güncellemesi ile güvenlik yaması düzeyini Aralık ayına yükseltti. LG K8 Türk Telekom olarak’da bilinen akıllı telefon uzun bir süreden sonra güvenlik ve iyileştirmeler içeren V10i versiyonuna güncellendi. Güncelleme içeriğine baktığımızda Güvenlik yaması yükseltmesi ile telefon kullanılabilirliği ve iyileştirmeler içeriyor. Telefonunuza OTA ile veya Bilgisayar üzerinden LG Bridge programı ile güncelleme yapabilirsiniz.

 • Android sürümü: Android 6.0
 • Yazılım Sürümü: K350TRV10İ
 • Kernel Sürüm: 3.18.19+
 • Yapın Numarası: MRA58K
 • Güvenlik Yaması: 01.12.2017
  LG G3 D855 SEA Cihazlara 6.0 Güncellemesi Geldi!

LG K8 2016 Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG, güncellemeleri ilk olarak akıllı telefonlarına sunduğu güncelleme ve yedekleme programı olan LG Bridge’ten sunmaktadır. Bilgisayarınızda güncelleme yapmak için buraya tıklayarak LG Bridge kullanımını ve kurulumunu yapabilir ve LG K8 2016 telefonunuzu bilgisayara bağlayarak LG Bridge ile güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefondan üzerinden OTAile güncelleme yapmak isteyenler;

 1. Telefonunuzun %50 üstünde şarjı olması ve Wi-Fi ağına bağlı olmasına özen gösterin.
 2. Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip Yazılım Güncellemesi kısmından güncellemeyi kontrol ediniz.
 3. Karşınıza güncelleme çıktığında Wi-Fi ağı ile kurmaya özen gösterin.

10 YORUMLAR

 1. Lg k8 2016 ya android 7 ne zaman gelecek ocak 2018 de yapılan yazılım güncellemesinde sadece google duo uygulaması geldi android 7 için tarih verirseniz seviniriz

 2. Telefonum K8 2017,her kapandığında veya yeniden başlatıldığında güncelleme gibi bir şey oluyor.Bu işlem en az yarım saat sürüyor,bu durum gerçekten çok sıkmaya başladı.Ne yapmam gerek?

 3. Güncelleme ne zaman gelecek? Artik bu guncelleme gelmeli. Otomatik hemen gelmeyecekse manuel olarak indirilmesinde yardımcı olun lütfen.

 4. Ya artık beklemekten gerçekten sıkıldım herhangi bir bilgi hiç mi yok LG K10 K430TR için Nougat sürümü falan ne zaman gelecek radyo ve LG ‘nin kendi internet tarayıcısı falan gelicek mi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here