[K430DSY] LG K10 V10g Kamera İyileştirmesi Yayımlandı

- Advertisement -

LG K10 K430DSY modeli için bugün yeni yazılım güncellemesi yayımlandı. Ülkemizde ithalatçı firmalar tarafından satışı yapılan akıllı telefon için en son ocak ayının sonunda bir iyileştirme güncellemesi yayımlanmıştı. Kısa sürede yeni versiyon güncellemesi alan akıllı telefon, en çok güncelleme alan modeller arasında yerini almış oldu. Birleşik Arap Emirlikleri modeli olan K430DSY UNITED ARAB EMIRATES ve ASBT_3PIN modelleri için v10G versiyonu yayımlanmış oldu.

  LG K10 K430DSY V10g Yazılım Güncellemesi

LG K10 2016 ve Birleşik Arap Emirlikler modeli olan K430DSY modeli bugün yayımlanan güncelleme içeriğinde kamera iyileştirmesi ve Telefon kullanılabilirliği ile işlevselliğin daha da geliştirildiği aktarılıyor. Telefonun en son güvenlik olan 01.03.2017 olarak güncellendiğini de iletelim.

 • Android sürümü: 6.0 Marhmallow
 • Yazılım Sürümü: K430DSY V10g
 • Kernel Sürüm: 3.18.19
 • Yapın Numarası: MRA58K
 • Güvenlik Yaması: 01.03.2017
 • Dosya Boyutu: 1.40GB
  LG K4 Verizon VS425 13a Yazılım Güncellemesi
- Advertisement -

  Yeni Yazılımı Nasıl Güncelleme

LG, güncellemeleri ilk olarak akıllı telefonlarına sunduğu güncelleme ve yedekleme programı olan LG Bridge’ten sunmaktadır. Bilgisayarınıza buraya tıklayarak LG Bridge kullanımını ve kurulumunu yapabilir ve LG K10 telefonunuzu bilgisayara bağlayarak LG Bridge ile güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefondan güncelleme yapmak isteyenler;

 1. Telefonunuzun %50 üstünde şarjı olması ve Wi-Fi ağına bağlı olmasına özen gösterin.
 2. Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip Yazılım Güncellemesi kısmından güncellemeyi kontrol ediniz.
 3. Karşınıza güncelleme çıktığında Wi-Fi ağı ile kurmaya özen gösterin.

>>> Güncelleme Hataları ve Çözümleri <<<

- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

15 YORUMLAR

  • Büyük güncellemeler önce Çin-Japonya-kore ve sonra avrupa ondan sonra orta asya diye diye sırayla gidiyor. O yüzden 7.0 güncellemesinin gelme ihtimali yüksek. yaz ayları ve sonlarına doğru gelmesi muhtemeldir.

 1. Abi benim telefonuma hic guncelleme gelmiyo benim telefonum lg k10 430dsy ona en son gelen bir guncelleme varmi bide onada gelecekmi 7.0 suana kadar 1kez geldi oda teli ilk aldigim hafta gelmisti aradanda 6 vrya 8 ay gecti. Trabzon forumdan almistim ciftvhat ama orjinal abi sarj cihazida amerika sarji oldugubicin onundede bir aparat vardi

 2. Abi bilgisayardan tekrar lg bridgeden guncelleme yaptim son surum diyo sonra guncelleme hata dedim bana bilgisayardan indir1.35b dedi toplam boyut 1.35 gb bilgisayardan acaba suan guncelleniyomu sizide yordugum icin ozur dilerim kusura bakma abi ya cunku telefonu guncellemek cok istiyorum ???

 3. Abi brnim telefona halendaha guncelleme gelmedi telefonum dsy olr bi guncelleme felan yok bridgedende bakiyorum gene yok yok yok
  bi telefona ben bir kac kez durduk yere reset atmistim ondan ola bilirmi acaba nd yaparsam gelecek abi nd olur yardik edin ??????

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here