[K430DSY] LG K10 V10h Güvenlik ve İyileştirme Güncellemesi Yayılandı

31
1485

LG K10, Birleşik Arap Emirlikleri modeli olan K430DSY bugün yeni güvenlik ve iyileştirme güncellemesi aldı. Geçtiğimiz nisan ayında V10g versiyon güncellemesi alan akıllı telefon 2017 yılında güncelleme almaya doymadı diyebiliriz. Bugün yayımlanan yeni güncelleme ile LG K10 K430DSY modeli V10h versiyonuna güncellendi.

Güncelleme Alan Bölgeler: AGR-Cezayir, UNITED ARAB EMIRATES-AE / Birleşik Arap Emirlikleri, ASBT_3PIN-EMIRATES-AE / Birleşik Arap Emirlikleri

  LG K10 K430DSY V10h Yazılım Güncellemesi

LG K10 2016 modeli olan K430DSY model numarasına bugün LG Bridge üzerinden V10h yazılım güncellemesi yayımlandı. Güncelleme içeriği genel olarak iyileştirmeler içeriyor. Telefon kullanılabilirliği ve güvenlik yaması düzeyi de güncellendiğini görüyoruz. Güvenlik yaması düzeyi 01.05.2017 tarihine güncellenmiş oldu.

 • Android sürümü: 6.0 Marhmallow
 • Yazılım Sürümü: K430DSY V10h
 • Kernel Sürüm: 3.18.19
 • Yapın Numarası: MRA58K
 • Güvenlik Yaması: 01.05.2017
 • Dosya Boyutu: 1.40GB

  LG K10 2016Yeni Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG, güncellemeleri ilk olarak akıllı telefonlarına sunduğu güncelleme ve yedekleme programı olan LG Bridge’ten sunmaktadır. Bilgisayarınıza buraya tıklayarak LG Bridge kullanımını ve kurulumunu yapabilir ve LG K10 telefonunuzu bilgisayara bağlayarak LG Bridge ile güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefondan güncelleme yapmak isteyenler;

 1. Telefonunuzun %50 üstünde şarjı olması ve Wi-Fi ağına bağlı olmasına özen gösterin.
 2. Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip Yazılım Güncellemesi kısmından güncellemeyi kontrol ediniz.
 3. Karşınıza güncelleme çıktığında Wi-Fi ağı ile kurmaya özen gösterin.

>>> Güncelleme Hataları ve Çözümleri <<<

31 YORUMLAR

  • Araştırmalarımız devam ediyor. LG firmasının yazılım mühendisleri tarafından sağlandığı için bizim tarafımızdan hiçbir şekilde güncelleme üzerine müdahale yapılamıyor.

   • Abi peki su ana kadar hicbir guncellemede gelmedimi telefonun citigindan beri 1 tane bile guncdlldme yok abi ya.

 1. Abi bana gelmiyo daha guncelleme nisandada gelmemisti bundada gelmiyi telefonumun modelide gene bu lgk10 430dsy abi ne yapmaliyim cok reset attigim icinmi gekmiyo yoksa baska.bir nedenimi var hicbir guncelleme gelmiyor bridgede`de olmuyo abi ne yapmaliyik ne yuklemeliyim veya genemi sifirlamaliyim ALLAH RIZASI ICIN YARDIM EDERMISIN ABI lutfen…

   • Abi bide benim telefonum btk dan baktim ithalat tarafindan kayitliymis imeilm genede gelecek demi guncelleme abi

   • Abi taylanda ne zman guncelleme gelir ki ? Halendaha gelmedi henuz bir guncelleme size ulasa bilmem ne yapmaliyim acaba lutfen abi

   • Abim onu yaptim telelfinum turkiye garantili ama turkiye garantiki degil diyor. Vede telefonum istanbulda garantisi ben trabonda oturuyorm

   • Btk konturol yaotim abi imei yazan yerin altindaki durum imei numarasi kayitli diyo onun altindaki kaynakdada abi ithalat yoluyla kaydedilen imei yaziyor onunda altinda abi sorgu tarihi oda 13.06.2017 yaziyo onunda altinda ise abi üretici:lg electronis ınc.pazar adi LG K430 dsy model bilgileri:lg k430 dsy yaziyo abi en allta ise sari kutucuk var ordada abi bu sorgulama bilgilendirme amaclidir kesin kayit degildir ispat hukuku acisindan gecerligi bulunmamaktadur yaziyi bu ne anlama geliyir abi ?

   • Telefonun kayıtlı bir sorun görünmüyor. LG Bridge programı ile kontrol et. Henüz güncelleme yoksa ileride güncelleme alırsın.

   • TWN sürümü kullanıyorsunuz. Yazı belirtmiştik güncelleme Birleşik arap emirlikleri cihazları için yayımlandı. Şuan Tayvan cihazları için bir güncelleme yok.

   • Abi ama turkiye garantili onda bir sikinti yok dimi bide bozuk felanda degil yani peki tatland icin Guncelleme gelecekmi abi??? Gdlirsede benim telefina gelecekmi acaba?!

   • Abi ama turkiye garantili onda bir sikinti yok dimi bide bozuk felanda degil yani peki tatland icin Guncelleme gelecekmi abi??? Gdlirsede benim telefina gelecekmi acaba?! Vede abi suana kadar sadece 1 defa gelmiti oda telefinu aldigim 2.gun so r daha hicc ama hiccc gelmedii reset felanda attim odur budyr yok abi ne yapmaliyim gelnesi icin ya

   • Abi telefon bozuk felan degil dimi tayland guncellmesi gelecekmi gelirsede benim telefina gelecekmi acaba abi

   • Hayır telefonunuz bozuk değil, güncelleme yakında gelir. Güncelleme her bölge için farklı günlerde dağıtılabilir.

   • Allah binkere razi olsun sizden abi icimi ferhlattiniz yemin eserimki insallah gelir yakinda guncelleme abi peki bu lg canli destejten resmi sitesinden ben buvoroblei onlara yazinca imeilimi istedi vede verdim turkiye garantili degil diyodu abi o nicin ama telefinum turkiye garantili istanbul bunada yardimci oludmusnz abi ?!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here