[K430DSY] LG K10 V10i Güvenlik Güncellemesi Yayılandı

22
776

LG K10 K430DSY modeli bugün yeni bir yazılım güncellemesi aldı. Belkide K Serinin en çok güncelleme alan bölgesi Birleşik Arap Emirlikleri diyebiliriz. LG K10 V10i güvenlik ve iyileştirme güncellemesi bugün OTA üzerinden dağıtılmaya başladı. K430DSY K10 modeline sahipseniz güncelleme merkezinden akıllı telefonunuzu güncelleme yapabilirsiniz.

K430DSY Güncelleme alan bölgeler: AE / Birleşik Arap Emirlikleri – DZ / Cezayir – PH / Filipinler – TH / Tayland 

LG K10 K430DSY V10i Yazılım Güncellemesi

LG K10 2016 modeli olan K430DSY için bugün yayımlanan yeni güncelleme ile güvenlik yamasında iyileştirmeler yapıldı. Güvenlik yaması düzeyinin Temmuz olabileceğini düşünüyoruz. Yeni güncelleme ile telefonun yazılımında da yeni iyileştirmeler yapılmış gibi görünüyor. LG Bridge üzerinden 1.5Gb boyutundaki güncellemeyi OTA üzerinden 45mb boyutunda indirip güncelleme yapabilirsiniz.

 • Android sürümü: 6.0 Marhmallow
 • Yazılım Sürümü: K430DSY V10i
 • Kernel Sürüm: 3.18.19
 • Yapın Numarası: MRA58K
 • Güvenlik Yaması: 01.08.2017
 • Dosya Boyutu: 1.40GB – OTA: 45Mb
  LG G6 Android 8.0 Oreo Testlerinde Görüntülendi

LG K10 2016 Yeni Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG, güncellemeleri ilk olarak akıllı telefonlarına sunduğu güncelleme ve yedekleme programı olan LG Bridge’ten sunmaktadır. Bilgisayarınıza buraya tıklayarak LG Bridge kullanımını ve kurulumunu yapabilir ve LG K10 telefonunuzu bilgisayara bağlayarak LG Bridge ile güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefondan güncelleme yapmak isteyenler;

 1. Telefonunuzun %50 üstünde şarjı olması ve Wi-Fi ağına bağlı olmasına özen gösterin.
 2. Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip Yazılım Güncellemesi kısmından güncellemeyi kontrol ediniz.
 3. Karşınıza güncelleme çıktığında Wi-Fi ağı ile kurmaya özen gösterin.

22 YORUMLAR

 1. Slm ahmet bey ben lg k10 serisini kullanıyorum.Acaba marsmollow sürümünü lolipopa düşürsem telefonda sıkıntı yapar mı ayrıca şarz tüketimi konusunda artış gözlenir mi tecrübenizden faydalanalım.Teşekkürler.

 2. LG K10 telefonum kaç defa sarj aleti değiştirdim olmadı %81 geldiğinde duruyor biraz bekletiyor cok yavas gidiyor %100 olana kadar cok uzun sürüyor ama böyle şey var şarjı %50 de taktım diyelim %80 e kadar iyi gidiyor ve bazen hızlı şarj oluyo birden bire %100 e fırlıyor .Sizin mağazanız da batarya alsam sorun düzelir mi sorun neyden kaynaklanıyor yanıtınızı bekliyorum ?

   • Telefonun garanti si yok. Tamircilere vermekte korkuyorum telefona zarar vererler diye. Ben diyorum belki batarya dan dır ömrü bitmiş onda olabilir çünkü %89 da kalıyo hep yavaş ilerliyor uzun sürüyor ilk başlarda öyle bi şey yok %34 te taktım %80 e kadar iyi gitti

 3. Ekimde girdi hani g4 e güncelleme. Arkadaşlar lg nin güncelleme politikası berbat ötesi. Android 8 çıktı android oreo çıktı yakın zamanda P de çıkacak biz hala 7 ne zaman gelecek diye bekleyip duruyoruz.

 4. Alfabenin tüm harflerine güncelleme geliyor G4 bugün son gün ama ses seda yok… Her LG telefonu garanti süresi dolmadan önce yazılımsal olarak kaderine terk edilecektir…

 5. Kerim bey çok merak ettiğim bi soru var biliyorsanız lütfen cevaplayınız. Lg g4 h815tr telefonum android 7.0 aldıktan sonra müzik çaların özel ekolayzır ayarı 7 haneliden 5 haneye düşecek mi? Ya da eskisi gibi 7 haneli olarak devam edecek mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here