[K430TR] LG K10 V11a Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

- Advertisement -

LG K10 2016 modeli bugün yeni yazılım güncellemesi aldı. Akıllı telefon en son geçtiğimiz yıl Eylül ayında V10y güvenlik güncellemesini almıştı. Aradan geçen bir yıl boyunca yeni güncelleme almayan akıllı telefon bugün 1.40GB boyutunda iyileştirme güncellemesi aldı. Bu güncellemenin sürüm numarasında bir farklılık görüyoruz normalde V10z güncellemesi gelmesini beklediğimiz telefon V11a sürümüne kavuşmuş oldu. Bu sürümün Android 7.0 yazılımına bir alt yapı hazırlığı olduğunu düşünüyoruz. Yakın zamanda Android 7.0 Nougat sürümü ile tanışabilir akıllı telefon.

[K430TR] LG K10 V11a Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

K430TR LG K10 2016 V11a Güncelleme Detayları

- Advertisement -

LG K10 2016 modeli uzun zaman aradan sonra yeni güvenlik ve iyileştirme güncellemesini aldı. Bilgisayar üzerinden güncelleme yapacak arkadaşlar 1.40GB boyutunda bir yazılım indirecek. Cep telefonu üzerinden FOTA güncellemesi yapacak kişiler daha düşük boyutta sadece güncellenen dosyaların paketlerini indirecektir. Yeni güncelleme ile Ağustos 2017 güvenlik sürümüne kavuşan akıllı telefon aynı zamanda bir çok iyileştirme içeriyor.

  LG G7 ThinQ, Yeni Güncellemeyle 4K 60FPS Özelliğine Kavuştu

LG K10 V11a Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

 • Android sürümü: 6.0 Marhmallow
 • Yazılım Sürümü: K430TR V11a
 • Kernel Sürüm: 3.18.19
 • Yapın Numarası: MRA58K
 • Güvenlik Yaması: 01.08.2017
 • Dosya Boyutu: 1.40GB (pc)
 • KDZ İndirme Linki: eklenecek

  LG K10 V11a Yazılım Güncellemesi Yayımlandı

LG K10 2016 V11a Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yazılım güncellemeleri ile olarak OTA üzerinden değilde bilgisayar üzerinden gelebiliyor. Telefonunuzun yazılım güncelleme bölümünde, güncelleme görünmüyorsa bilgisayarınıza LG Bridge programını indirip güncellemeleri kontrol ediniz. Bilgisayarınıza LG Bridgeprogramını indirmek için buraya tıklayınız. LG Bridge kullanımını ve kurulumunu yapabilir ve LG K10 telefonunuzu bilgisayara bağlayarak LG Bridge ile güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Telefondan güncelleme yapmak isteyenler;

 1. Telefonunuzun şarjı en az %50 olması ve Wi-Fi ağına bağlı olmasına özen gösterin. İnternet paketiniz yoksa, Mobil veri üzerinden yapacağınız güncellemeler de yüksek İnternet kullanımına yol açabilir.
 2. Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip Yazılım Güncellemesi kısmından güncellemeyi kontrol ediniz.
 3. Karşınıza güncelleme çıktığında Wi-Fi ağı ile yüklemeye özen gösterin.
- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

82 YORUMLAR

  • Evet güncelleye bilirsin. AirDriver kullanmana gerek yok. usb kablo ile telefonunu bilgisayara bağla. LG Bridge uygulamasını aç. Uygulama telefonunu gördük’den sonra AirDriver menüsünün solunda güncelleme olarak oradan güncelleme kontrolü yap.

 1. Benim telefon Lg K10 430 2016
  Bazen googleda gezerken oyun
  oynarken video izerken internet kekesilmekte.
  Hatta bazen servis etkin değil denmekte.
  Bir kere servise gönderdim sorun yok deyip geri verdiler elime.
  Ayrıyeten telefonun uzun sarj etme süresi düşük parlaklığı bulunmakta .
  Son çare telefonu satmak sevinmeyin Lg çalışanları lg marka telefon almıyacağım ASUS düşünüyorum.Lg benim için bitmiştir.

 2. Artık K10 Yani K430Tr Serisine Nougat ne zaman gelecek ve gelecekse içinde radyo da olacak mı Oreo da ileri aylarda mı gelcek ?

 3. Artık K10 yani K430Tr serisine nougat ne zaman gelecek ve radyo içinde olacak mı Oreo da ileri ki aylarda mı gelecek

 4. Artık K10 a yani K430tr serisine ne zaman nougat gelecek ve içinde radyo olacak mı Oreo ileriki yıllarda mı gelecek?

 5. Ama gerçekten artık merak ediyorum ya ne zaman gelecek bu Nougat Sürümü bir bizim telefonlar kaldı herhalde bizim telefonlarımızı telefondan saymıyorlar sanırım.

 6. Ama gerçekten artık merak ediyorum ya ne zaman gelecek bu Nougat sürümü tüm telefonlara geldi herhalde bu telefonları telefondan saymıyorlar sanırım.

   • Geldi ben yükledim telefonum mahfoldu çok yavaş mesaj atamıyorum rehbere giremiyorum telefondaki resimleri bile zor açıyor bence yeni sürüm gelsede yüklemeyin

 7. Elinizde bi bilgi yok mu ya 2017 sonu dediniz 2018 oldu.Diğer K serilerine geldi.Ama bu K430Tr lere gelmeyecek her
  halde.Ama çoğu seri ve diğer K serilerine geldi.Artık nolur bilemiyorum ama bi cevap verin ya.

 8. şu güncelleme ne zaman gelcek artık lg bridgeyi pc ye yükleyip bide ordan mı kontrol etsek gelip gelmediğini. güncelleme galiba verilmicek

 9. Bi de Nougat gelirse Radyo ve Lg nin kendine ait İnternet Tarayıcısı gelebilir mi?
  K10 K430TR için soruyorum.Artık gelsin ya Hem nougat ve dediğim uygulamalar…

 10. Bu yazılım ne zaman gelcek ya 2,5 sene oldu bunası bi gecikme tırmı çarptıda bi tuşa basamadı yetkililer de güncelleyemedik gelsin 7.0 daha başka bişi istemiyoz zaten 7.0 dan sonra güncelleme almicak hatta 7.0 gelse bile önemli derecede bi özellik deyişmicek arkadaşlar şimdiden bildirim arayüz felan o kadar belki de bi kaç özellik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here