LG K10 K430TR modeli bugün yeni güvenlik ve iyileştirme güncellemesi aldı. K10 2016 modeli, geçtiğimiz Eylül ayında v11a güvenlik ve iyileştirme güncellemesi almıştı. Bugün yayımlanan yeni yazılım güncellemesi ile akıllı telefonun yazılım versiyon numarası v11b olarak güncellendi.

K430TR LG K10 V11b Güncelleme Detayları

Güncelleme dün itibari ile LG Bridge üzerinden dağıtılmaya başladı. Bugün itibari ile LG K10 V11b güncellemesi cep telefonunuzun güncelleme merkezinden yükleyebilirsiniz. LG K10 2016 modeli için uzun süredir Android 7.0 nougat güncellemesi bekleniyordu ama henüz Nougat için her hangi bir güncelleme ve tarihi görünmüyor.

K430TR V11b yeni yazılım güncellemesi ile güvenlik yaması ve telefon kullanılabilirliğinde iyileştirmeler yapıldığı görülüyor.

 • Android sürümü: 6.0 Marhmallow
 • Yazılım Sürümü: K430TR V11b
 • Kernel Sürüm: 3.18.19
 • Yapın Numarası: MRA58K
 • Güvenlik Yaması: 01.01.2018
 • KDZ Linki : K430TR11b_00_1221.kdz
  LG V30 Android 8.0 Oreo Testleri Başladı

LG K10 2016 V11b Yazılım Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Yazılım güncellemeleri ile olarak OTA üzerinden değilde bilgisayar üzerinden gelebiliyor. Telefonunuzun yazılım güncelleme bölümünde, güncelleme görünmüyorsa bilgisayarınıza LG Bridge programını indirip güncellemeleri kontrol ediniz. Bilgisayarınıza LG Bridgeprogramını indirmek için buraya tıklayınız. LG Bridge kullanımını ve kurulumunu yapabilir ve LG K10 telefonunuzu bilgisayara bağlayarak LG Bridge ile güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Telefondan güncelleme yapmak isteyenler;

 1. Telefonunuzun şarjı en az %50 olması ve Wi-Fi ağına bağlı olmasına özen gösterin. İnternet paketiniz yoksa, Mobil veri üzerinden yapacağınız güncellemeler de yüksek İnternet kullanımına yol açabilir.
 2. Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip Yazılım Güncellemesi kısmından güncellemeyi kontrol ediniz.
 3. Karşınıza güncelleme çıktığında Wi-Fi ağı ile yüklemeye özen gösterin.

23 YORUMLAR

  • Şuan diğer amiral gemisi modelleri de Android 8 güncellemesi almadı. Diğer modeller aldıktan sonra Stylus 3 serisi de Android 8 alacaktır.

   • Nougat da inşallah bundan sonra gelir ya bir yandan radyo dinlemeyi çok seviyorum radyo gelse ve lg nin kendine ait browserı da gelse iyi olur yani acaba bir biz mi kaldık tüm telefonlar Nougat hatta Oreo ya geçti biz hala Marsmellow.Lütfen Nougat sürümü gelsin ve geldiği an hemen haber verin.

 1. Güncellemenin amacı google duo görüntülü aramayı indirmekmiş bu çok önemli bi güncelleme oldu daha 1 sene güncelleme gelmese sıkıntı olmaz ne gerek var nougata TEŞEKKÜRLER LG (yine şaşırtmadı)

  • Güncelleme IMEI numaralarına göre dağıtıldığı için size güncellemenin gelmesi 1-2 günü bulabilir. Bilgisayar üzerinden kontrol etmeyi de unutmayın.

 2. merhaba bu son gelen yazılımı güncellemeden önce telefonum 3-4 saniye arlıklarla takılmalar meydana geliyordu. yaklaşık 10 günden beridir böyle. şu anki güncellemeyi de yükledim ama hala sorun çözülmedi telefonda yine takılmalar meydana geliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here