[K520TR] LG Stylus 2 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Başladı

- Advertisement -

Bugün LG Stylus 2 için Android 7.0 Nougat güncellemesi başladı. Geçtiğimiz hafta LG G5 ve LG G5 SE için yayımlanan Android 7.0 Güncellemesi kısa süre içinde Stylus 2 içinde yayımlandı. İlk olarak Android 7.0 Güncellemesi Güney Kore modeli F720L, F720S, F720K modelleri için 21 Aralıkta yayımlandı. Kısa süre içinde ülkemizde de dağıtılmaya başlandı.

  LG Stylus 2 K520TR Android 7.0 Nougat Güncellemesi

LG Stylus 2 K520TR modeli için yayımlanan, V20a versiyon numarasına sahip yazılım güncellemesi ile kullanıcılar Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başladı. Güncelleme sabah saatlerinde LG Bridge üzerinden daha sonrada Telefon Güncelleme merkezinden güncelleme almaya başladı.

  LG Stylus 2 V20a Android 7.0 Yazılım Güncellemesi Detayları

 • Android sürümü: 7.0 Nougat
 • Yazılım Sürümü: K520TR V20a
 • Kernel Sürüm: 3.10.49
 • Yapın Numarası: NRD90U
 • Güvenlik Yaması: 01.12.2016
 • Dosya Boyutu: 989,09MB

  LG Stylus 2 Android 7.0 ile Gelen Yenilikler

 • Android OS Yükseltme
 • Uygulama Menüsü Düğmesi Eklendi: Şimdi indirilen bazı uygulamalar için Ana ekran dokunmatik düğmelerinde otomatik olarak bir menü düğmesi belirecektir.
 • Engellenen Numaralar Eklendi: Şimdi sadece bir defa ekleyerek hem aramaları hemde mesajları engelleye bilirsiniz.
 • Durumlar ve Öneriler Eklendi: Şimdi kullanılmakta olan ayarları kolayca yönetebilir ve ayarlarda kullanılan öğelere ilişkin önerileri görebilirsiniz.
 • Veri Tasarruf Modu Eklendi: Şimdi arka plandaki mobil veri kullanımını kısıtlıya bilisiniz.
 • Tema Eklendi: Şimdi duvar kağıdını, uygulama simgelerini, yazı tipi boyutunu vb. Öğeleri tercih ettiğiniz tema ile değiştirebilirsiniz. LG Smart Word’den indirilen Ana ekran temaları hemen kullanılamaz. Temaların kullanabilmek için tema ayarlarından değiştiriniz.
 • Uygulama Bildirimleri Kolaylaştırıldı: Şimdi birinden gelen mesajı doğrudan bildirimdeki sosyal ağ uygulamasından yanıtlayabilirsiniz. Bir uygulamanın bildirimlerini bildirim panelinden de sessize alabilir yada engelleyebilirsiniz.
 • Ekran Boyutu Ayarları Eklendi: Şimdi ekranda ki öğelerin boyutunu istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
 • Rahatsız Etme Özelliği Değiştirildi: Şimdi takvim etkinlikleri sırasında rahatsız etme özelliğini açık konuma getirebilirsiniz.
 • Knock Kode Değiştirildi: Knock Kode’ler şimdi 10 dokunuşa kadar ayarlanabilir. Sekizden fazla dokunuşlu Knock Kode’lar yalnızca ekran açıkken kiliti açabilir.
 • Dil Ayarları Değiştirildi: Şimdi dilleri önceliğe göre yeniden sıralayabilirsiniz.
 • Kilit Ekran Değiştirildi: Şimdi daha fazla bildirim görebilirsiniz. Güvenli ekran kiliti varsa kiliti açmak için kilit ekranında parmağınızı kaydırın.
 • Uygulama Verisi Ayarları Eklendi: Şimdi yer açmak için uygulama verileri dahili bellek yerine SD Karta depolayabilirsiniz.
 • Çok Pencere Eklendi: Şimdi iki uygulamayı aynı anda kullanabilirsiniz.
 • Hızlı Ayarlar Değiştirildi: Şimdi bildirim panelindeki hızlı ayarlar daha fazla ayar gösterecek şekilde genişletilebilir.
 • Önemli Bilgi: Ana ekranda bazı uygulamalar yeniden düzenlenebilir. Ana ekranınızı (başlatıcı) yeniden seçmeniz gerekebilir.
 • Android 7.0 nougat ile gelen yeniliklere buradan bakabilirsiniz.
  LG Q Stylus Q710ZM ve Q710ZA V10d Güvenlik Güncellemesi Yayımlandı

  LG Stylus 2 Android 7.0 Ekran Görüntüleri

- Advertisement -

  Yeni Yazılımı Güncellemek İçin

İlk olarak güncelleme LG Bridge üzerinden güncellenebiliyor. Henüz telefonunuza gelmediyse bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz. Telefon üzerinden güncelleme yapacaksanız aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Cihazınız yeterince şarjı ve Wi-Fi bağlı olduğundan emin olun.
 2. Ayarlar> Genel sekmesinde dokunun Hakkında Telefon simgesine dokunun.
 3. Dokunun Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleme > Şimdi Kontrol.
 4. Açılan ekranda güncelleme detayları gelecektir, güncellemeyi indirmek ve yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
 5. Yeni yazılım yüklenirken telefonunuz bir kaç kez otomatik olarak yeniden başlatılır.

  Güncelleme Hataları ve Çözümleri

 1. LG Bridge uygulamasını kaldırınız yeniden yükleyiniz.
 2. LG Usb sürücülerini yeniden yükleyiniz. Windows Mac 
 3. Google dns ayarlarınızı yeniden yapılandırınız. DNS: 8.8.8.8 / 8.8.4.4
 4. LG Mobile Support Tool İle güncelleyiniz.
- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

55 YORUMLAR

 1. Merhaba
  LG Stylus 2 LGK520TR telefonuma gelen güncellemeyi yüklüyorum ve bir kac kez denememe rağmen gecersiz yükleme paketi diyor. Hard reset attım pcden LG Bridge ile yükleme yaptım yükleniyor ama telefonum kapanıp acıldığında sonuç yine hüsran.şu anda telimde Android 6.0.1Marshmallow yüklü..çözümü varmıdır?

 2. bu nedir ya 1000 liralık stylus android 7 veriliyor zamanında 2-2500 liraya satılan lg g4 en son seviye telefona verilmiyor bekletiliyor üstelik serviste ekran anakart yanması uğraştırıyorlar bu nasıl bir rezilliktir!

 3. LGK520TR romunu sitede paylaşma imkanınız var mı ? K520DY romu var cihazda ithalat garantili. Bu roma güncelleme gelir mi bilmiyorum.

  • LG Electronics England bu konu hakkında e-posta ile cevap verdi ve G4 Stylus modeline geleceğini söyledi ancak LG Electronics Türkiye bu güncellemeyi sağlar mı? merak konusu

 4. Abi bisey daha sorucam yabanci sitelerde lg g4 stylus a gelicek diyolar ve kesin listeye ekliyorlar ama ben yinede sizden ogrenmek istiyorum

 5. LG STYLUS 2 K520 DY MODELİNE K520 TR ROMU YÜKLESEK PROBLEM ÇIKAR MI DAHA ANDROİD 7.0 GELMEDİ GELMEYECEK Mİ ACABA BİLGİ VEREBİLİRMİSİNİZ

 6. Lg bridge üzerinden bakıyorum güncelleme var k520DY için güncellemeyi kur diyorum ama 6.1 e güncelliyor sürüm bilgisi 7.0 ama olmuyor tekrar tekrar bağlıyorum 2 güncelleme var diyor yine olmuyor

  • Aynen bendede aynısı oluyor biz bu telefonu boşuna mı almışız anlamadım ne zaman güncelleme gelecek sorsan ben bilmem ne biliyosunuz nete yazsan güncelleme olsa görürüz bunlarda yazıo nete buraya yazıolar güncelleme var yükleyin diye nette yazmıyanı bilin baride farkınız olsun.

 7. Selam lg k520dy kullanıyorum tel alalı 1 hafta oldu kullanıyorum mobil şebeke lte seçili olmasına rağmen H gösteriyor lte ye geçmiyor şebeke sorunumudur ayrıca hattım 4.5 g ye açık ne yapmam lazım sorun hattımda deyil

 8. Ya gözünüzü seveyim su lg Stylus 2 K520dy markanizlada ilgilenin. Lg biridgeds guncelleme var olarak gözüküyor ama bir turlu 7.0 olmuyor iki defa denedim yine olmadi. Bari elimizle yuklesek siz rom`u versenizde.

 9. Son güncellemeden sonra(6 ocak 18) pil dayanmaz oldu. Gece 12de şarja taktığım telefonu artık 8de şarja takıyorum. Yani Lg bize diyor ki git yeni telefon al biz de sakalımıza bakalım. Ama bir daha Lg alır mıyım almam

 10. Ya musta bakmayın rahatsız ediyorum ama lg stylus 2 kullanıcısıyım 1 yıldır kullanıyorum bu zamana kadar hiç güncelleme yapmadım nasıl yapıldığını bilmiyorum ayarlardan yazılım güncellemeye gittiğim zman cihazı kontrol ettiğimde cihazınız henüz kayıtlı değil diyor ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olabilir misiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here