LG geçtiğimiz yılın başlarında MWC 2016 fuarı kapsamında tanıttığı Stylus 2 modeli için bugün yeni yazılım güncellemesini yayımlandı. Android 6.0.1 Marshamallow sürümünü kullanan akıllı telefon bugün V10c versiyon güncellemesini aldı. Türkiye ile birlikte Macaristan  (HUN, HUX) ve Birleşik krallığı (GBR) bölgeleri de aynı güncellemeyi aldı. Uzun süredir Güvenlik güncellemesi almayan akıllı telefon yeni güncelleme ile güvenlik yaması 01.10.2016 olarak güncellendi.

screenshot_2 screenshot_1

  LG Stylus 2 K520TR V10c ile Gelen Yenilikler

LG Stylus 2 K520TR için bugün elimize fazla bilgi ulaşmadı maalesef. Genel olarak ulaşan bilgilerden bahsedecek olursak. Güvenlik yaması seviyesi yükseltildi. Ayrıca telefonda kullanılabilirlik ve bazı sistem iyileştirmeleri de yapıldı. V10c versiyon güncelleme boyutu toplam 450 MB ‘dir.staylus-2

  LG V30+ Türkiye Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı

  Yeni Yazılım Güncelleme Detayları

 • Android sürümü: 6.0.1 Marshmallow
 • Yazılım Sürümü: K51010c
 • Güvenlik Yaması: 01/10/2016
 • Dosya Boyutu: 450 MB

  Yeni Yazılımı Güncellemek için

İlk olarak güncelleme LG Bridge üzerinden güncellenebiliyor. Henüz telefonunuza gelmediyse bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz. Telefon üzerinden güncelleme yapacaksanız aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Cihazınız yeterince şarjı ve Wi-Fi bağlı olduğundan emin olun.
 2. Ayarlar> Genel sekmesinde dokunun Hakkında Telefon simgesine dokunun.
 3. Dokunun Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleme > Şimdi Kontrol.
 4. Açılan ekranda güncelleme detayları gelecektir, güncellemeyi indirmek ve yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
 5. Yeni yazılım başarıyla yüklenirken telefonunuz bir kaç kez otomatik olarak yeniden başlatılır.

14 YORUMLAR

  • Telefonun güncelleme merkezinden yapıyorsanız eğer, bilgisayar üzerinden LG Bridge ile deneyiniz. LG Bridge üzerinden hata alıyorsanız eğer telefonun güncelleme merkezini kullanın.

 1. Benim fark ettiğim kadarıyla şu sorunlar düzeltilmiş:
  – Saatin bazı uygulamalarda 1 saat geri göstermesi (Bu sorun saati el ile ayarlayınca düzeliyordu, ama şimdi saat ayarını otomatiğe alarak da düzeltebilirsiniz)
  – Google Play Store İngilizce ve Türkçe karışık görünen arayüz (Güncellemeden sonra Play Store yeniden Türkçe oldu. Şimdiye kadar İngilizce ile karışık bir yer göremedim)
  Ayrıca UX’de bazı küçük değişiklikler yapılmış. (Klasörlerin arkası artık yarı transparan, “Depolama Alanı” simgesi değiştirilmiş vs.)
  Bu arada Güvenlik Yaması Düzeyi 1 Ekim 2016. Yukarıda 1 Kasım 2016 yazılmış da, belirtmek istedim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here