[K520TR] LG Stylus 2 V20c Güvenlik Güncellemesi Yayımlandı

- Advertisement -

LG Stylus 2 K520TR modeli için bugün yeni güvenlik ve iyileştirme güncellemesi yayımlandı. Android 7.0 Nougat yazılım sürümüne sahip akıllı telefon yeni versiyon güncellemesi ile Stylus 2, V20c versiyon numarasına güncellendi. En son Şubat 2017 güvenlik yamasına sahip Stylus 2 modeli yeni güncelleme ile Aralık 2017 güvenlik yamasına kavuştu.

LG Stylus 2 K520TR V20c Güncellemesi

Android 7.0 V20b Nougat yazılım sürümüne sahip akıllı telefon bugün yayımlanan yeni güncelleme ile Android 7.0 V20c versiyon sürümüne güncellendi. Aralık 2017 güvenlik yaması ekine sahip olan yazılım güncellemesi aynı zamanda telefon kullanılabilirliği ve iyileştirmeler içeriyor. Güncelleme ilk olarak bilgisayar üzerinden LG Bridge programı ile güncellenebiliyor. V20c veriyon güncellemesi kısa süre içinde OTA üzerinden güncellenebilecek.

LG Stylus 2 V20c Güncellemesi Detayları

- Advertisement -

LG Stylus 2 V20c yazılım güncellemesi ile kamera ve batarya performansının optimize edildiği görülüyor. Android 7.0 Nougat güncellemesinden kaynaklanan bazı hatalarının da giderildiğini görüyoruz.

 • Android sürümü: 7.0 Nougat
 • Yazılım Sürümü: K520TR V20c
 • Kernel Sürüm: 3.10.49
 • Yapın Numarası: NRD90U
 • Güvenlik Yaması: 01.12.2017
 • KDZ Linki: K520TR20c_00_1213.kdz
  LG G5 SE H840TR V10h Yazılım Güncellemesi Geldi!

LG K520TR Stylus 2 Akıllı Telefonu Güncellemek İçin

İlk olarak güncelleme LG Bridge üzerinden güncellenebiliyor. Henüz telefonunuza gelmediyse bir süre sonra tekrar deneyebilirsiniz. Telefon üzerinden güncelleme yapacaksanız aşağıda ki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Cihazınız yeterince şarjı ve Wi-Fi bağlı olduğundan emin olun.
 2. Ayarlar> Genel sekmesinde dokunun Hakkında Telefon simgesine dokunun.
 3. Dokunun Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncelleme > Şimdi Kontrol.
 4. Açılan ekranda güncelleme detayları gelecektir, güncellemeyi indirmek ve yüklemek için ekrandaki yönergeleri izleyin.
 5. Yeni yazılım yüklenirken telefonunuz bir kaç kez otomatik olarak yeniden başlatılır.
- Advertisement -
Kerim Onaylar
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

6 YORUMLAR

 1. BU TELEFON YAZILIM KORUMASINDAN DOLAYI HİÇBİR ŞEKİLDE ROOTLAYAMADIM. NASIL ROOTLANACAĞINI SÖYLEYEBİLİR MİSİNİZ? LÜTFEN AYLAR OLDU ROOTLAYAMADIM SİZE YALVARIYORUM NE OLUUURR!!!

 2. Abi Artik LG k10 a android 7 gelmeli. Gelecegine dair bilginiz var ama belirli bir tarih yok. Yakında demissiniz yakındalik yok. Lutfen bu telefon kullanıcılarını bilgilendirin. Çoğu insan bu guncellemeyi beklemekte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here