LG Stylus 2 Plus için bugün Android 7.0 güncellemesinin güvenlik yaması olan V20b yazılım güncellemesi yayımlandı. Geçtiğimiz ay Türkiye modeli K530TR için V20a Android 7.0 Nougat güncellemesi yayımlanmıştı. 2016 yılının yaz aylarında satışa sunulan akıllı telefon için LG kısa sürede Android 7 güncellemesi verdi. Aradan geçen kısa süre içinde akıllı telefon ilk nougat güvenlik ve iyileştirme yazılımını aldı.

LG Stylus 2 V20b Yazılım Güncellemesi

  LG Stylus 2 Plus K530TR V20b Yazılım Güncellemesi

Stylus 2 Plus için yayımlanan güncelleme içeriğine baktığımızda, Android 7.0 güncellemesi sonrası yaşanan bazı hataların giderildiğini görüyoruz. Güvenlik yaması düzeyi 01.01.2017 tarihi olarak güncellenmiş oldu. Böylece akıllı telefon en son güvenlik güncellemesine kavuşmuş oldu. Telefon kullanılabilirliği ve işlevselliğide daha da geliştirilmiş oldu.

  [LG K8] LG Phoneix 2 Android 7.0 Nougat Güncellemesi Yayımlandı
lg stylus 2 plus yazılım detayları
 • Android sürümü: 7.0 Nougat
 • Yazılım Sürümü: K530TR V20b
 • Kernel Sürüm: 3.18.31
 • Yapın Numarası: NRD90U
 • Güvenlik Yaması: 01.01.2017
 • Dosya Boyutu: 312.69MB

  Güncelleme Nasıl Yapılır?

LG, güncellemeleri ilk olarak akıllı telefonlarına sunduğu güncelleme ve yedekleme programı olan LG Bridge’ten sunmaktadır. Bilgisayarınıza buraya tıklayarak LG Bridge kullanımını ve kurulumunu yapabilir ve LG Stylus 2 Plus telefonunuzu bilgisayara bağlayarak LG Bridge ile güncellemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Telefondan güncelleme yapmak isteyenler;

 1. Telefonunuzun %50 üstünde şarjı olması ve Wi-Fi ağına bağlı olmasına özen gösterin.
 2. Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi bölümüne girip Yazılım Güncellemesi kısmından güncellemeyi kontrol ediniz.
 3. Karşınıza güncelleme çıktığında Wi-Fi ağı ile kurmaya özen gösterin.

>> Güncelleme Hataları ve Çözümleri <<

23 YORUMLAR

 1. Ama şarj benim için çok önemli diyorsan. %40 oran daha fazla harcıyor 7.0 –
  6.0 da şarj 2 şer 2 şer gidiyordu Ama daha fazla dayanıyordu. 7.0 da 1 günü zor çıkarıyor ona göre 6.0.1 e geri dönemezsin. Ama ben memnun kaldım. 1 günlük telefon.

 2. LG UP %16’da kalması DLL hatasıdır. buradan bilgisayarınıza telefonunuzun işlemcisi ile uyumlu DLL dosyasını indiriniz.

  LG Bridge güncellemesi için yedek alıp telefona hard reset atıp bir deneme yapınız.

  • Ben sorunu çözdüm. Nette aramadığım forum kalmadı ama. Çözüm sunmamış kimse. – Eğer telefonu 10c sürümüne güncellemişseniz. 7.0 a LGUP ve LGBRIDGE ile güncelleyemezsiniz.

   Ama cihazınız 10b sürümündeise. Uppercut ile v20b yani 7.0 romu başarıyla güncellersiniz. 2 cihaz denedim. Yani şöyle oluyor.

   k520dy10b -> 7.0 Başarılı.
   k520dy10c -> 7.0 başarısız. ota güncellemesini bekleyin.

   Telefonunuzun sürümüne bakın. Eğer 10b ise. uppercut 1.0.0.0 ile başarıyla güncelleme yapabilirsiniz. Eğer 10c ise boşuna rom indirip denemeyin. Hata veriyor.. Eğer yüklediyseniz ve %49 da hata verdiyse. LGUP programını kapatın. Ve LGBRIDGE ile güncelleyin. Telefonu kurtaracaktır.

 3. Slm abi şubat ortası da demiştiniz lg g4 güncelleme almadı bekledim gelmedi neden gelmedi hala anlamış deyilim lütfen bir açılıma yaparsan iz sevinirim saygılarımla

 4. Merhaba,
  Bende Stylus 2 var ve android 7 güncelemesi geldi ve sorun yok. bir tanede stylus 2 plus var ona bir güncelleme bugün geldi. güncelledim ama android 7 güncellemesi gelmedi. ne yapmam gerekiyor. bilgi verebilirmisiniz.

  Tşk.

  Kolay Gelsin

 5. Merhaba bende K535 modeli var Lg Bridge den kontrol ettim ve yükselttim telefonu ama V20a sürümüne yükseldi. Bu sürümde güvenlik güncellemesi filan yazılmış acaba v20a da güvenlik sorunu mu var ? Yani şuan cihazda güvenlik zaafiyeti mi var ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here