[K580TR] LG X Cam V10j Yazılım Güncellemesi

5
1927

X ailesinin üyesi olan LG X Cam, adındaki “Cam” ibaresinden anlaşılacağı gibi kamera tarafına odaklı üretilmiş bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkıyor. Piyasaya Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi ile çıkan LG X Cam 8 Mart 2017 itibaren güncelleme alarak yeni yazılım versiyonu olan V10j’ye sahip oldu.

  LG X Cam K580TR V10j Yazılım Güncellemesi

LG X Cam için verilen yazılım güncellemesi, Android tarafında iyileştirme güncellemesi adıyla geçmektedir. Güncellemenin içeriği kesin olarak bilinmese de iyileştirme güncellemelerinin telefonun işlevsellik, güvenlik ve küçük özellikler kazandıran güncellemeler olduğu bilinmektedir.

  • Android sürümü: 6.0.1 Marshmallow
  • Yazılım Sürümü: K580TR V10j
  • Kernel Sürüm:
  • Yapın Numarası:
  • Güvenlik Yaması: 01.01.2017
  • Dosya Boyutu:
  LG G7 ThinQ LMG710VM Mart Ayı Güvenlik Güncellemesi Dağıtıldı

  Güncelleme Nasıl Yapılır?

LG’nin izlediği güncelleme politikasında güncellemeler ilk olarak bilgisayar programı olan ve güncelleme/yedekleme görevi gören LG Bridge üzerinden verilir. Buraya tıklayarak LG Bridge ile ilgili makalemize geçiş yapın ve LG Bridge programını bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarı olmayan kişiler için;

  1. Güncelleme birkaç güne OTA üzerine düşeceğinden telefonunuzun Ayarlar-Genel-Telefon Hakkında-Güncelleme Merkezi-Yazılım Güncellemesi bölümüne girip kontrolleri yapın.
  2. Telefonunuza güncellemeyi yaparken şarjın %50’nin üstünde olmasına özen gösterin.
  3. Güncellemeyi telefon üzerinden yapan kullanıcılar, telefonda güncellemenin Wi-Fi ya da Mobil Veri ile mi gerçekleştiğini kontrol etsin.

5 YORUMLAR

  1. Kardeşim ben güncellemeyi indirdim kurulumu tamamlamak için tıklayın diyor tıkladıktan sonra şimdi kur diyorum ekrana bir kutucuk geliyor %100 olunca telefon yeniden başlamış oluyor ama açıktan sonra yine güncellemeyi kurun diye bildirim geliyor (GÜNCELLEME İNTERNET İYİLEŞTİRMESİ GÜNCELLEMESİ)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here