Kazandıran Quiz ile 7 Adet LG G7 ThinQ Modelinden Biri Senin Olsun!

45
1270

2017 yılından itibaren Türkiye piyasasında oldukça hareketli olan LG Electronics, yeni yapmış olduğu yarışmayla birlikte 7 şanslı kişiyi sevindirecek. 2018 yılında bu yarışmalarına hız kesmeden devam eden firmanın yeni biten yarışmasından sonra bir yarışma daha düzenlediği duyuruldu.

7 Adet LG G7 ThinQ Şanslı Kullanıcılarını Bekliyor

LG Electronics, 2017 yılında LG G6 ve LG Q6 modellerini tanıttıktan sonra sosyal medyada adeta yarışma düzenleme delisi olmuştu. Bu yıl da geleneği sürdüren firmanın yeni biten LG G7 ThinQ yarışmasından sonra bir yarışma daha düzenlediği duyuruldu. Başlayan ve devam eden yarışmayla 7 adet LG G7 ThinQ şanslı kullanıcılarına verilecek.

LG Electronics’in uygulaması olan LG SmartWorld üzerinde düzenlenen yarışma bir QUİZ yarışması olarak nitelendiriliyor. Yarışma sorularıyla ilgili ipuçları veren firma, yarışmaya katılım formu altında LG G7 ThinQ modeliyle ilgili bir video da sunuyor. Yarışmaya videoyu izleyerek katılmanızı rica eden firma, yeni amiral gemisi üzerinden QUİZ yaparak hem bilgilendirmeyi hem de yepyeni bir akıllı telefona sahip olmanıza olanak sağlıyor.

  LG G7 ThinQ EUR V10q Güvenlik Güncellemesi Dağıtıldı

Yapılan yeni yarışmada video içinde yer alan birkaç özelliği soran firma, son olarak LG G7 ThinQ modelinde en çok hangi özelliği beğendiğinizi sizlere soruyor.

NOT = Afişteki hediye sayısını dikkate almayınız.

Yarışmayla ilgili bilgiler:

 • Yarışma 20 Temmuz 2018 tarihinde başlamış olup 20 Ağustos 2018 tarihinde sonlanacaktır. Kazananlar 28 Ağustos 2018 tarihinde açıklanacaktır.
 • Yarışma, firmanın akıllı telefonları içinde gömülü olarak gelen LG SmartWorld uygulaması üzerinden QUİZ yarışması olarak yapılmaktadır.
 • Yarışmada jurinin belirlediği 7 şanslı kişi LG G7 ThinQ modelini kazanmaya hak sahibi olacaktır.
 • Katılım yapan kişi birden fazla katılım yapamaz.
 • Ödülü kazanan kişi, kazandığı ödülü satamaz veya nakde çeviremez.
 • Yarışmaya Türkiye sınırları içerisinde ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kişiler katılabilir.

45 YORUMLAR

 1. lg bu yöneticilerin basiretsizliğinden türkiyede kan kaybetmeye devam ediyor hangi teknoloji mağazasına gitsen lg türkiyede kapanıyor diyor

  • LG firması Türkiye’den çekilmiyor aksine perakende mağazalara açılma yoluna giriyor. Bugünlerde Vatan Bilgisayar üzerinde yeni modellerinin satışı bile başladı.

 2. LG G7 için bu kadar bekletmeye değer mi acaba?
  Hadi iPhone X veya Samsung Note 9 veya Huawei P20 Pro olur beklersin de LG G7 için 10 günlük süre bence dolmuştur…Artık beklemeye gerek yok…

 3. Bence LG G8 üretilene kadar açıklamayın…İnsanların umudu devam etsin,acaba bana mı çıktı diye.Sanki açıklarsanız bişey olacak.Birileri kazanacak diğerleri umudunu kaybedecek.Halbuki bu durumda herkes LG G7 yi kazanmak için umutlu ve mutlu,boşverin açıklamayın.

  • Açıkçası açıklamada gecikmelerin nedenini biz de merak ediyoruz. Gerçekten yorum yapılan kısımlara jüriler dikkat edip okuyor mu? Jüriler aradıklarını mı bulmaya çalışıyor bilinmiyor. Umarız kısa sürede açıklayabilirler

 4. Çekilişin açıklanması bu kadar uzun sürdüyse hediyeleri vermelerinin ne kadar uzun süreceğini siz tahmin edin.28 Ağustosta açıklanacak dendi 6 Eylül oldu açıklanan hiçbir şey yok

 5. Çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak bu en önemli soru.
  2. Sorum : Kampanya afişinde 7 adet LG G7 hediye yazıyordu.Afişe tıkladıktan sonra 3 adet hediye diye yazıyordu. Hangi beyan doğru acaba??

 6. 1 kişiye LG G7 ThinQ ve Q7+ çekilişinin sonucunu bekliyoruz…28 Ağustosta açıklanacak dendi 31 Ağustostayız açıklanmadı.
  Lütfen açıklayınız…

 7. Bulmuşlar mı kazandıracak birini? Ayın 29 u oldu da. Ondan dolayı diyorum. Hani neler dönüyorsa artık. Erikli su Mercedes çekilişi gibi oldu. Kazanan bursa, yedek talihli bursa, erikli su merkez Bursa nasıl oluyorsa bu işler artık.

  • Reklam, promosyon bütçelerini bunlara veriyorlar; Bunlarda aile şirketi gibi eş,dost yakın akraba veriyorlardır ne olacak. Adamlar üstlerine raporda veriyordur şu şu şu kazandı kim bilecek ki.

   Dikkat ettiyse ” Yarışmada jurinin belirlediği kişiler ” diye yazmışlar.

 8. Merakla beklenen sonuç… Belki şans bana güler 😅 nezaman açıklanacağının belli olmaması kötü işte elimden telefon düşmüyo şarjım dayanmıyo 😅😅😅

   • Anlıyorum ama insanları bukadar merakta bırakmak yerine ikinci bir tarih verselerde ozamana kadar beklesek daha iyi olurdu yoksa elimizden telefon düşmeyecek…

 9. Hep hikaye Hep hikaye 28 Ağustos diyorsanız 28 Ağustosta açıklayın. Ne milleti oyalıyorlar anlamıyorum. Arkada dümen dönüyor. Yakın akraba mı bulamadınız vermeye ?

  Geçen sefer ki de böyle oldu supporta ticket attım adamlar yine tarih verdi. Yine o tarih fos çıktı. 2. ye mail attım ona hiç dönmediler. Şimdi yine aynı olaylar.

  İnsanların akıllarıyla oynuyorlar. Bu gidişle de çok satar LG telefon …

  • LG firmasının kendi uygulaması olan LG SmartWorld üzerinde sonuç tarihinin 28 Ağustos 2018 olduğu belirtiliyor. Açıklamayla ilgili gelişme olduğunda paylaşmış oluruz.

 10. Merhaba. LG Smartworld uygulamasının en güncel sürümünde quizi çmzdüm fakat gönder butonu çalışmıyor. Ve benimle aynı sıkıntıyı yaşayan pek çok arkadaş var. Ne yapmamızı önerirsiniz?

  • Akıllı telefonunuz üzerinden kayıtlı olmanız gerekmektedir. Yarışmaya akıllı telefonunuz üzerinden LG SmartWorld uygulamasını kullanarak yapın

  • Doğru cevabı yazmak için kelimelerin boyutu 5 byte ve üzeri olmalıdır. Bunun için “****-nit değerinde parlaklık verebiliyor” diye yazabilir ve yarışmaya katılabilirsiniz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here