Künye

  LGDestek.NET Yönetim Kadrosu

  İMTİYAZ SAHİBİ / Grant Holder

LGDestek.Net LG Türkiye Kullanıcıları Yardım Destek ve Fan Sitesi adına

Kerim ONAYLAR – kerim@lgdestek.net

  ADRES / Adress

Cumhuriyet Mah. 2029 sok. no: 3 Aksaray/Merkez

  TELEFON VE FAKS / Phone and Fax

Number: +90 533 0 45 66 00

—————————————————————————————————

  GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Chief Editor

Zafer Avkıran – zafer@lgdestek.net

  Teknoloji Uzmanı / Techologist

Gürkan Barış Zencirci – gbaris@lgdestek.net

  DESTEK EDİTÖRLERİ / Support Editors

Tarık Civil – tarik@lgdestek.net

Sezer ŞİMŞEK – sezer@lgdestek.net

  GECE EDİTÖRÜ / Night Editor (Çalışma Saatleri / Working Hours 23:00-08:00)

Ahmet DİZDAR – ahmet@lgdestek.net

  HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult

Av. Ebru ONAYLAR – hukuk@lgdestek.net – ebru@lgdestek.net

  Yazılım Uzmanı / Software Manager

Murat KARABAĞ murat@lgdestek.net

—————————————————————————————————

  YAZILIM / Software

Newspaper

  DOMAIN SERVİSİ / Domain Service

Güzel Hosting & internet hizmetleri

  YER SAĞLAYICI / Location Provider

Webhost Technologies LTD. Serbest Liman ve Bölge P.K. 486 Gazimagusa / KKTC

TELEFON: +90 (850) 885 0 558

FAX: +90 (850) 885 1 558

  BASIN BÜLTENLERİ / Press Release

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. i@lgdestek.net Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. lgdestek.net yazıların sorumluluğunu almaz.

  Hukuka Aykırılık Bildirimi / Illegality Notice

Firmamıza ait olan www.lgdestek.net ‘in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri i@lgdestek.net üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

LGDestek.net | LG Türkiye Kullanıcıları Destek Sitesi