LG’den GoPro’ya Rakip LG Action Cam Geliyor. 4G LTE desteği ile canlı yayın yapma imkanı sunuyor. LG Action Cam 4G LTE Kamera adından da anlaşılacağı gibi hiç bir mobil cihaza ihtiyac duymadan 4G bağlantısı üzerinden canlımyayın yapma imkanı sunabiliyor. GoPro kameralarda şuamda 4G bağlantısı bulunmadığından LG Action Cam 4G LTE desteği ile rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

Kamera önümüzde ki aylarda şatışa sunulması planlanıyor. Su geçirmez kılıfı sayesinde sörf veya su altı dalışı görüntülerini canlı biçimde YouTube’da yayınlamak mümkün hâle gelecek.

lg-action-cam-lte-120516-1-1024x768

LG Action Cam 4G LTE Kamera özellikleri ilede oldukça başarılı görünüyor. 12.3 Megapixel çözünürlüğe sahip kamera 150° Derece geniş açılı video’lar çekebiliyor. GPS, ivmeölçer ve jiroskop gibi bileşenlere sahip olan kamera, 1 metre derinliğindeki suda 30 dakika boyunca çalışmayı sürdürebiliyor. Su geçirmez kılıf ile kameranın pil ömrü müsade ettiği sürece su altında çalışması sağlanıyor. İvmeölçer ve jiroskopun varlığı ise gelecekte yazılımsal anlamda bazı yeniliklerin getirilmesinin önünü açıyor.

  Turkcell; Volte, HD+ ve VoWifi Nedir? Ayarları Nasıl Yapılır?

LG Action Cam 4G LTE, MicroSd Card desteği bulunuyor, Ek özellikler olarak Wi-Fi b / g / n ve Bluetooth 4.1 bağlantısı vardır. Herhangi bir Android ve iOS telefon ile çaşılabilmektedir. 2Gb Ram ve 4GB hafızası bulunmaktadır. Gücünü SnapDrogan 650 işlemcisinden alıyor. 1.400Mah pil kapasitesi ile 4 saat video çekimi vaat ediyor.

Kameranın fiyat etiketinde ne yazacağı ve kesin çıkış tarihi ise şu an için belirsizliğini koruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here