LG Ana Ekran V6.1 Sürümü Yayımlandı

- Advertisement -

LG V30 akıllı telefonun kullandığı en güncel ana ekran launcher dosyası Apk Mirror tarafından yayımlandı. Destekleyen tüm LG akıllı telefonlarda Root izni olmadan Ana Ekran uygulamasını Apk olarak indirip kurabilirsiniz. Ana ekran sürümünü 6.10.24’e yükselterek yeni animasyonlar, yeni özellikler ve bir kaç yenilik ile ana ekranını güncelledi. Artık güncel ana ekranda tek bir ana ekran üstünden uygulama çekmecesini aktif/pasif haline getirebilirsiniz.

Daha stabil ve yenilikler içeren ana ekranda herhangi bir çalışmayan özellik yada bug bulunmuyor. Android 7.0’da denenmiştir sorunsuz çalışıyor.

LG V30 Ana Ekran V6.1 Launcher

- Advertisement -

Geçtiğimiz yıl LG V20 ile birlikte güncellenen en son LG Ana Ekranı 5.30 sürümü ve Kasım 2016’da yayımlanmıştı. Simgeler cihazın stock simgeleridir cihaza göre simgeler değişebilir. Tema ekleyerek simgeleri değiştirebilirsiniz.

  Instagram Lite Uygulaması Nasıl İndirilir?

LG Ana Ekran V6.1 İndirme ve Yükleme

LG Ana Ekran V 6.10.2(Güncellenmiştir)sürümünü buradan indirin. İndirdiğiniz Apk dosyasını normal Apk kurar gibi kurunuz. Daha sonra Ayarlar/Ekran/Ana Ekran’dan indirdiğiniz yeni ana ekranı seçip kullanabilirsiniz.

- Advertisement -
Berk Koca
LGDestek.NET | LG K Serisi Akıllı Telefonlar Editörü. [LG K10 2017]

28 YORUMLAR

  1. Yüklemek için Android 7 ve üstü istiyordur. LG G5 (Android 7) kurdum çalışıyor ayarlar kısmı ingilizce aşağı o da sıkıntı değil. Aşağı kaydırınca gelişmiş arama kısmının çıkması iyi olmuş.

  2. LG G4 Desteklemiyor. Boşuna “Bilinmeyen kaynaklar”a izin vermeyin. Telefon zaten güncellenmiyor, bir de siz “bilinmeyen kaynaklar”a izin verip, telefonu hepten saldırılara, virüslere açık hale getirmeyin.

  3. Bende de durduruldu hatası veriyor sanırsam ana ekranın arayüzü cihazın arayüzüna bağlı olarak değiştiğinden ve uygulamada ux 4.0 kodlanmış olmadığından olabilir yani ux 5.0 bir cihazda çalışma oranı daha yüksek

  4. İyi günler lg g4 telefonumu son yayınlamış olduğunuz nougat güncellemesi ile güncelledim ve bu ana ekran v6.1 i yükledim makalede yazanları yaptım ancak ekrana hiçbir simge gelmedi yalnızca duvar kağıdı görünüyor başka hiçbirşey görünmüyor. Hata ne olabilir? G4 nougat yazılımını desteklemiyor mu?

  5. Uygulama buyuk ihtiml malware iceriyor. zygote ve zygote64 islemleri belirdi telefon kasmaya basladiginda farkettim dikkat etmeden neden koyuyorsunuz link anlamiyorum..

  6. LG G4 H815L android, Nougat.7 ve ana ekran v6.1 veya 4.0 da uygulama çalışmıştır. BZip dosyayı açın 3(üç) adet apk dosyasını telefonun downland dosyasına kaydedin. Sonra her üç dosyayı yükleyin.Telefonu kapatıp yeniden başlatın. Benim deneyimin bu. Saygılarımla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here