LG Centum System Çamaşır Makinesi GUNNIESS Dünya Rekoru Kırdı

0
198

LG Electronics ve Bryan Berg en az titreşim teknolojisini kanıtlamak için GUNNIESS DÜNYA REKORU Kırmaya çalıştılar. Hedefleri çalışır durumda LG Centum System çamaşır makinesinin üzerine 12 saat’de kurulan en yüksek karttan kuleyle GUNNIESS DÜNYA REKORU kırma girişimi başarıyla sonuçlandı.

Bryan Berg Serbest durun en uzun karttan kule ile GUNNİES Rekoru sahibi. Bryan Berg ”Kocaman bir karttan kula inşa etmek hayat boyu pratik, çokça yetenek ve kontrollü bir ortam gerektirir” sözleri ile ifade etti.

Sözlerine ”LG benden çalışan bir Centum System üzerine kocaman bir karttan kule inşa etmemi istediğinde, bunun gerçekten çılgın bir fikir olduğunu düşündüm. Hatta bunun imkansız olduğunu düşündüm.

camasir-makinesi

LG Centum System  GUNNIESS DÜNYA REKORU

12 Saat süren rekor denemesi boyunca Centum System 1.000 Devir/dk sıkma hızında çalışacak şekilde ayarlandı. Çamaşır makinesi üzerinde 12 saat boyunca 48 katlı 3.3 Metre boyunda bir kule inşa edildi. Toplam 200 deste-10.800 kart kullanıldı.

LG Centum System en aza indirilmiş titreşim ile dayanıklılığı arttırıyor. Buda ürünün parçalarının yıpranmasını önlüyor. LG üstün teknolojisine duyduğu güvenle Inverter Direct Drive Motor‘una gururla 20 yıla kadar uzatılmış garanti sunuyor. GUNNIESS DÜNYA REKORLARI Çalışan bir LG Centum System Çamaşır makinesi üzerinde 12 saat’de inşa edilmiş en uzun karttan kule olarak tarihe geçiyor.

PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.