LG Cloud Kapanıyor!

2
1423
LG Cloud Hizmeti Kapanıyor.

LG kullanıcılarının web üzerinden dosya ve verilerini sakladıkları, yedekledikleri LG Cloud hizmeti kapanıyor. LG, LG Cloud web sitesi üzerinden yaptığı uyarı ile LG Cloud’un yakında kapanacağını duyurdu. 30 Haziran 2016 tarihinde LG Cluud’a dosya yükleme işlemi tamemen kapacak. Bu tarihten sonra yükleme yapamayacaksınız, ancak dosyalarınız ve verileriniz  4 Eylül 2016 tarihine kadar görülebilecek ve indirebileceksiniz.

5 Eylül 2016 tarihinde LG Cloud tamamen erişilmez olacak ve dosyalar silinerek hesahınız iptal olacaktır. Bu sebebden dosyalarınızı kaybetmemek için LG Cloud hizmetinden indirmenizi tavsiye ederiz.

LG Cloud web sitesi üzerinden yaptığı açıklama aşağıda ki gibidir.

[LG Cloud] Hizmet Sonlandırma Bildirimi

Değerli LG Cloud müşterileri,

Operasyonel politikalardaki değişiklikler sebebiyle üzülerek bildiririz ki LG Cloud hizmetleri sonlandırılacaktır.

  Ufuk Gürsoy LG Electronics'den Ayrıldı!

Lütfen gelecekte oluşabilecek rahatsızlıkları önlemek için aşağıdaki içerikleri dikkatle okuyun.

  • Yürürlük Tarihi : 30 Haziran 2016, saat 00:00 (GMT +0)
  • Kişisel Bilgiler ve Verilerin İmhası : 5 Eylül 2016 tarihinde başlayacaktır

  LG Backup’ta ‘Depolama yeri olarak LG Cloud’ işlevinin 1 Eylül 2016 tarihinden itibaren sonlandırılacağını unutmayın. LG Backup hesap bilgileriniz ve cihazınızdan yedeklediğiniz dosyalar 31 Ağustos 2016 tarihine kadar saklanacaktır, ancak LG Cloud’a yüklediğiniz tüm diğer dosyalar silinecektir. Akıllı telefon yedekleme verileri sadece LG Backup hizmeti/uygulaması üzerinden görüntülenebilir.

  Lütfen LG Cloud’a yüklenen tüm dosyalarınızı 4 Eylül 2016 tarihine kadar yedekleyin. Klasörleri bütün halde indirmeyi seçmek için PC uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

  LG Cloud’u kullandığınız için bir kere daha teşekkür ederiz.

  2 YORUMLAR

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here