LG Electronics, 2018 Kore Servis Teknolojisi Olimpiyatlarına ev sahipliği yapacak

0
329
Gyeonggi Eyaleti, Pyeongtaek'teki LG Electronics Öğrenim Merkezi'nde düzenlenen '2018 Kore Hizmet Teknolojisi Olimpiyatları'na katılan LG Electronics servis mühendisleri, onarım için yarışıyorlar

LG Electronics, mühendislerinin servis kabiliyetini geliştirmek ve müşteri hizmetlerini geliştirmek için 2018’de Kore Servis Teknolojileri Olimpiyatı’nın açıldığını duyurdu.

Kore Servis Teknolojileri Olimpiyatı, 2002 yılından beri ülke çapında servis mühendisleri için her yıl düzenlenmiştir. LG Electronics, dünyanın dört bir yanından gelen mükemmel servis mühendislerinin bir araya gelerek onarım teknolojisinde rekabet edebilecekleri alan hazırlıyor. Firma, bilgi birikimlerini paylaşacakları ilk “Global Servis Teknolojileri Olimpiyatları” na ev sahipliği yapmayı planlıyor.

LG Electronics, dünyanın dört bir yanından gelen mükemmel servis mühendislerinin bir arada ağırlayacak. Onarım teknolojisinde rekabet edebilecekleri ve bilgi birikimlerini paylaşacakları ilk “Global Servis Teknolojisi Olimpiyatları” na ev sahipliği yapmayı planlıyor.

Gyeonggi Eyaleti, Pyeongtaek’teki LG Electronics Öğrenim Merkezi’nde düzenlenen ‘2018 Kore Servis Teknolojisi Olimpiyatları’na katılan LG Electronics servis mühendisleri, onarım için yarışıyorlar

Turnuvaya, Ulusal Servis Merkezi tarafından yerel ön hazırlıklara layık görülen LG Electronics’in 50 servis mühendisi katıldı.

  LG G7 Model Numarası Ortaya Çıktı!

LG Electronics, TV’ler, buzdolapları, çamaşır makineleri, klimalar ve akıllı telefonlar gibi çeşitli ürünlerde rastgele hatalar yaptı ve mühendislerin bunları doğru bir şekilde tamir etme yeteneklerini değerlendirdi. Toplam 15 mükemmel mühendis seçildi ve en iyi mühendisler, İstihdam ve Çalışma Bakanı, Yoon Jae-rak (Seo Hyun Station merkezi bakanı) ödül aldılar.

Daha önce LG Electronics, 2018’de KS-SQI’yı ve Kore Standartları Birliği’nde (KS-SQI) Kore Servis Kalitesi Endeksi’ni (KS-SQI) tanıtan ilk firma oldu.

LG Electronics, önümüzdeki aylarda, denizaşırı servis mühendislerinin teknolojiyle rekabet etmeye davet edilecekleri “1. Küresel Servis Teknolojisi Olimpiyatları” na ev sahipliği yapmayı planlıyor.

LG Electronics, 26.11.2018 günü, Gyeonggi Eyaleti, Pyeongtaek kentindeki LG Öğrenim Merkezi’nde Kore Servis Teknolojisi Olimpiyatları düzenlediğini duyurdu : Fotoğraf = LG Electronics

Bizim ülkemizde de bu tür olimpiyatların ve yarışmaların olması isterdim. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here