“LG Exposure” LG’nin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

3
9216
"LG Exposure" LG'nin Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

LG Electronics Türkiye tarafından geliştirilen LG Exposure ile fotoğraflarınızı birleştirebilir ve filtreler ekleyerek yeni efektler verebilirsiniz.

  LG Exposure Fotoğraf Uygulaması

Android uygulama marketinde bir çok fotoğraf düzenleme uygulaması bulunması LG’yi fotoğraf düzenleme uygulaması yayınlamaktan geri bırakmamış. LG’nin yeni yayınlamış olduğu LG Exposure adlı uygulama, diğer uygulamaların sunduklarının yanında beraberinde bir kaç yeni özellik de getiriyor.LG-G4-LG-Exposure

LG Exposure aynı zamanda fotoğrafları birleştirerek fotoğraflar üzerinde çok farklı etkiler oluşturmaya olanak sağlıyor. Uygulamanın aynı zamanda paylaşma özelliği de bulunuyor, ancak şimdilik çok aktif olduğunu düşünmüyoruz.

  • LG Exposure Uygulamasını indir

3 YORUMLAR

  1. slm arkadaşlar bende lg g2 var eski versiyon yazılımın da fotoğraflarda ki parlatma renk ve yüzlerde ki leke efektlerini sorunsuz ve başarılı bir şekilde kullanıyordum.Ama yeni yazılım programın da önce ki programa ait efekt ve fotoğraf düzenleme özelliği yok fotoğraflar çok sade çıkıyor bu konu da yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here