Geçtiğimiz 21 Şubat günü MWC 2016‘da tanıttığı dünyanın ilk modüler telefonu olan LG G5 modeliyle gözleri üstüne çeken firma piyasaya farklı girişimlerde bulunmaya başladı. Son zamanlarda orta ve giriş segmentine hitap eden modeller çıkaran firma geçen sene çıkardığı LG V10 modeliyle Samsung Galaxy Note 5’e rakip olacak bir cihaz üretmişti. Bu sene de Samsung’un Galaxy Note 7 modeline rakip olacak bir cihaz çıkarmak isteyen LG’nin V20 modelini Eylül ayında lanse etmesi bekleniyor.

LG-V10-camera

Galaxy Note 5’e göre LG V10‘u piyasaya süren LG, bu sene içerisinde Galaxy Note 7’ye karşı LG V20‘yi sürebilir. LG V20 yerine LG V11 de olması muhtemel olan cihaz bu yıl Eylül sonu veya Ekim ayında tanıtılması planlanıyor. MWC 2016‘da Samsung’un çıkarmış olduğu Galaxy S7 Edge modeli ile LG G5′i geçtiği söylentileri LG‘yi harekete geçirdi ve Note 7‘ye rakip olarak LG V20 ya da LG V11 adıyla premium bir cihaz tanıtacağı söylentileri muhtemel. LG V20‘yi (ya da V11) Eylül ayında tanıtması Apple iPhone 7 ile de savaşacağı anlamına geliyor.

  LG V20 Oreo Güncelleme Dağtımı Geç Başlayabilir

Samsung Galaxy Note 7 ile birlikte aynı anda tanıtılması beklenen LG V20‘nin (ya da V11) Berlin’de yapılacak olan IFA 2016′da lanse edilmesi bekleniyor. Henüz özellikleri belli olmayan cihazın yakında sızıntılarının düşmeye başlamasına muhtemel gözüyle bakılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here