LG F4J9JHP2TD Çamaşır Makinesi bulunmaktadır. Kaynak:LG Electronics

LG F4J9JHP2TD çamaşır makinesi hayalinizdeki çamaşır makinesini evinize getiriyor. Son teknolojiye sahip bu çamaşır makinesi evinizde kullanım rahatlığı sağlayacak. Wifi ile uzaktan çamaşır makinenize bağlanılarak kontrol etmeyi sağlayan son teknoloji ürünü bu makine hem yıkama hem de kurutma özelliğini birlikte sunuyor. Tek yapmanız gereken makinenize çamaşırlarınızı yerleştirmek ve düğmesine basmak olacak.

Çamaşır Makinesinin Özellikleri

10,5 kg yıkama ve 7 kg kurutma kapasitesine sahip LG F4J9JHP2TD çamaşır makinesi A+++ özelliktedir. Bu sebeple %40 hem elektrik hem de suyu daha az harcamaktadır. Makine 1400 devrine sahiptir. Bu sayede dakikada 1400 defa dönen çamaşır makinesinde çamaşırlarınız daha kuru bir şekilde çıkmakta, çamaşırlarınız daha hızlı yıkanmakta ve kurutma özelliği sayesinde de zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Çamaşır Makinesinin Ekstra Özellikleri

Çamaşır makinesinde güçlü yıkama bölümünde dövme, filtreleme, çalkalama özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca hassas yıkama bölümünde döndürme, hassas çevirme ve çitileme özellikleri mevcuttur. Ayrıca çamaşır makineniz çalışır konumdayken durdurarak makinenize çamaşır ekleyebilirsiniz. Bu şekilde unuttuğunuz çamaşırlar için tekrar çamaşır makinenizi çalıştırmanız gerekmez. 

  LG Çift Hazneli Çamaşır Makinesinin Özellikleri

True Steam teknolojisi sayesinde ise çamaşırlarınız tüm alerji oluşturabilecek alerjenlerden arınır. Aynı zamanda Steam Refresh özelliği sayesinde 20 dakika gibi kısa bir sürede çamaşırlarınız deterjan kullanmadan buharla temizlenir ve kırışıklıklarından kurtulur. Çamaşır makinesi Twinwash uyumludur. 6 Motion Direct Drive özelliği sayesinde makinenizin kazanı 6 farklı hareketle dönerek çamaşırlarınızı yıkamaktadır. Inverter Direct Drive özelliği sayesinde ise makineniz daha az titreşecek ve dolasıyla daha az ses çıkaracaktır.

En Önemli Avantajlarından Biri: Smart Diagnosis Sistemi

Smart Dignosis sistemi sayesinde çamaşır makinenizde herhangi bir sorun oluşursa bu sorunu kendiniz de tespit edebilirsiniz. Tespit edebilmek adına tek yapılması gereken müşteri hizmetlerini aramak ve telefonu cihazın yanına götürmek olacaktır. Sorunun tespiti sağlanacak ve size önerilerde bulunulacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here