LG G Flex 2 H955 EUXX modeli olan Avrupa telefonlara bugün itibari ile Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başladı. İlk olarak haziran ayında, Güney Kore’de yayımlanmaya başlayan G Flex 2 Marshmallow güncellemesi uzun bir ardan sonra avrupa modellerine de dağıtılmaya başladı.

LG G Flex 2 H955 EURO Android 6.0.1 Marshmallow Güncellemesi

Bu gece itibari ile avrupa modelleri Romanya (ROM) Portekiz (PRT) Avusturya (AT) İspanya (ESP) Almanya (DEU) Fransa (FRA) İspanya (ESP) ülkelerine güncelleme dağıtılmaya başladı. LG G Flex 2 modeli V15e versiyonundan V20c versiyonuna yeni bir Android sürümü ile geçiş yapmış oldu.

lg-g-flex-2

LG G Flex 2 Marshmallow Güncelleme

Avrupa modelleri için dağıtılmaya başlayan yeni yazılım güncellemesi kısa süre içinde H955TR cihazlar içinde yayımlanacaktır. Uzun süredir beklenen marshmallow güncellemesi 6.0 ile değilde marshmallow’un en son sürümü olan 6.0.1 ile gelmesi kullanıcıların yüzünü güldürdü. Güncelleme işlemini bilgisayar üzerinden LG Bridge programı ile Avrupa modeli telefonlarınızı için güncelleme işlemi yapabilirsiniz.

  LG V30 EUR Ocak Ayı Güvenlik Güncellemesi Başladı

lg-g-flex-2-update

Android 6.0.1 Güncelleme Detayları

 • Güncelleme Boyutu: 1.1 Gb
 • Yazılım Versiyonu: V20c
 • Güvenlik Yaması Tarihi: 01.09.20016
 • Yeni Yazılım: Android 6.0.1 Mashmallow
 • LGH955V20c: V20c

LG G Flex 2 H955TR Türkiye modeline Android 6.0.1 Yükleme Rehberi ile telefonunuza avrupa sürümünü yükleyebilirsiniz. -> LG G Flex 2 Android 6.0.1 Marshmallow Yükleme

19 YORUMLAR

 1. Lg kadar kotu bir firma yok sattuhi malin arkasinda durmuyor ya zaten. ikinci el cihazlarina bakin lg5 bakun ipine 6 bakin lanet olsun biz yandik lg den baska arkadaslarda yanmasin bizde 5.1 var minlet 7.0 guncelleme var daha turkiye daha gelecekmis yaziklar olsun lg bir daha asla lg almam cevremede aldirmam

 2. merhaba. cihazım ithalat garantili. 2 aydır sorunsuz kullanıyorm. 3 gün önce pc suiteyi indirdim. marsmallow otomatik geldi ve güncelledim. cihaz 3 gün içinde 2-3 defa kendi kendine kapanıp açıldı. dün de simkartı görmemeye başladı. farklı simkart da denedim. simkartı görmüyor. delta servisle iletişime geçtim. Cihazı yollayacağım. Ancak yollamadan önce sizden de bir bilgi almak istedim. Sorun ne olabilir?

   • Öncelikle sitede verilen V20C yazılımını indiriyorsun. Daha sonrasında LG UP dediğimiz program ile (sitede aynı şekilde mevcut) repurbished olanı seçiyoruz telefonu program otomatik olarak download mode alıp yüklemeyi yapıyor.

   • Bana lutfen eger varsa indirdigin dosyayi upload yaparmisin, link calismiyor abi. Vallah perisan oldum telefonda sebeke cekmiyor

 3. Bende daha yeni aldım telefonu, 6.0.1 güncellemesi Avrupa’ya verileli 2-3 ay oldu sanıyordum demek ki yanlış biliyormuşum. Haber için teşekkürler. İşin ilginç tarafı bunu LG Türkiye’de bilmiyor, kendilerini aradığımda güncelleme hakkında bilgi sahibi olmadıklarını, ve Avrupa’da güncellemenin verilip verilmediğini dahi bilmiyorlardı.

  • Rica ederiz. Biz daima araştırıyoruz ve kesin sonuçlar sonunda haberi yapıyoruz. Takipte kalın çünkü TR modelleri için de gelmesi yakın olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here