LG G Flex 3 IFA16 Fuarında Tanıtılabilir!

0

LG mayıs ayında tanıtımını yaptığı modüler telefonu LG G5 için, satışların iyi gitmediğini söyleyebiliriz. LG V serisine yeni bir model ekleyeceğini geçtiğimiz günlerde size duyurmuştuk. LG V20 ile akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getireceği ve Samsung Note 7 ve iPhone 7 modeline rakip olarak piyasaya sürmesi bekleniyor.

LG, IFA fuarın’da LG V20 modeli ile birlikte LG G Flex 3 Modelini’de tanıtması bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda LG G Flex 3 modelini üretmeyeceği haberleri yayımlansa da, son gelen bilgilere göre LG büyük bir titizlik ile IFA Fuarına hazırlanıyor.

LG-G-Flex-3

LG G Flex 3 Özellikleri

LG G Flex 3 tanıtılacağı netlik kazanmasada bazı kaynaklar LG G Flex 3 için muhtemel özellikleri yayımladı. LG G Flex 3 2K ve 5.5’inç kavisli bir ekrana sahip olacak. Snapdragon 820 işlemci, 4 GB Ram ve 32 GB dahili hafıza olacağı düşünülüyor. Flex serilerinde olduğu gibi Kavisli OLED ekrana sahip olacak. LG G Flex 3 tasarımı LG G5’in OLED ekranlı modeli olacağı düşünülmekte.

Bu özelliklere ek olarak LG G Flex 3 akıllı telefonu, LG G5 modelinde olduğu gibi bir modülel yapıya sahip olacağı düşünülüyor. LG G Flex 3 modeli IFA 2016 fuarında LG V20 modeli ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Paylaş
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here