LG mayıs ayında tanıtımını yaptığı modüler telefonu LG G5 için, satışların iyi gitmediğini söyleyebiliriz. LG V serisine yeni bir model ekleyeceğini geçtiğimiz günlerde size duyurmuştuk. LG V20 ile akıllı telefon pazarına yeni bir soluk getireceği ve Samsung Note 7 ve iPhone 7 modeline rakip olarak piyasaya sürmesi bekleniyor.

LG, IFA fuarın’da LG V20 modeli ile birlikte LG G Flex 3 Modelini’de tanıtması bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda LG G Flex 3 modelini üretmeyeceği haberleri yayımlansa da, son gelen bilgilere göre LG büyük bir titizlik ile IFA Fuarına hazırlanıyor.

LG-G-Flex-3

LG G Flex 3 Özellikleri

LG G Flex 3 tanıtılacağı netlik kazanmasada bazı kaynaklar LG G Flex 3 için muhtemel özellikleri yayımladı. LG G Flex 3 2K ve 5.5’inç kavisli bir ekrana sahip olacak. Snapdragon 820 işlemci, 4 GB Ram ve 32 GB dahili hafıza olacağı düşünülüyor. Flex serilerinde olduğu gibi Kavisli OLED ekrana sahip olacak. LG G Flex 3 tasarımı LG G5’in OLED ekranlı modeli olacağı düşünülmekte.

  Android 11 Özellikleri Nasıl Olacak?

Bu özelliklere ek olarak LG G Flex 3 akıllı telefonu, LG G5 modelinde olduğu gibi bir modülel yapıya sahip olacağı düşünülüyor. LG G Flex 3 modeli IFA 2016 fuarında LG V20 modeli ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here