LG G Flex 3 Yine Gündemde! Peki Ne Zaman Tanıtılacak?

0
1982

LG’nin kavisli telefon serisi LG G Flex modeli için yeni bilgiler gelmeye başladı. LG G Flex 3 tanıtılacağı tarih mart 2016 olarak tahminler yapılmıştı. Fakat daha sonra LG kavisli telefonu G Flex serisine son vereceği ve üretilmeyeceği yönünde de bilgiler yer almıştı. Bugün internete düşen bilgiler doğrultusunda LG kavisli telefonu için çalışmaları sürdürdüğü ve yakın zamanda tanıtılacağı düşünülüyor.

PhoneSsport’un haberine göre LG G Flex 3 IFA 2016 etkinliğinde tanıtılacağı yönünde. 2-7 Eylül tarihleri arasında Berlin’de gerçekleşecek etkinlikte teknolojisi dünyasına ilişkin birçok ürün sergileniyor. Son haberler ne derece güvenilir bilmiyoruz, fakat üçüncü nesil G Flex serisi telefonu etkinlik kapsamında görmemiz sürpriz olmayacaktır.

  LG G7 ThinQ Android 9 Pie Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

lg-g-flex-3

LG G Flex 3 Özellikleri

Gelmesi muhtemel LG G Flex 3 özellikleri şu şekilde olabilir. Ekran 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğünde kavisli P-OLED panelin kullanılacağı telefonun beklendiği gibi gücünü Snapdragon 820 işlemcisinden alacak.

16 magepiksel arka ve 8 megapiksel ön kameranın eşlik edeceği G Flex 3’ün bellek birimi ise 4 GB RAM ve 32/64 GB dahili depolamadan oluşacak. Telefon ayrıca microSD kart desteği sunacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here