LG G STYLO Android 6.0 Masrhmallow Güncellemesi Başladı

2
261

LG Geçtiğimiz yıl nisan ayında piyasaya sürdüğü Phapleti LG G STYLO için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi başladı.

LG G Stylo’da 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana yer verilirken bu ekranın çözünürlüğü ise 1280×720 piksel olarak tercih edilmiş.

İşlemci tarafında ise Qualcomm’u tercih eden LG, 64 bit destekli 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 410 yongasetini G Stylo’da kullanmış. Android 5.0 Lollipop ile çalışan akıllı telefonu LG G STAYLO için dün LG V10 ile birlikte Android 6.0 Marshmallow güncellemesi almaya başladı.

Güncelleme boyutu 767MB oldugu ve ilk olarak T-Mobile’ın cihazlarının alacağını söyleyebiliriz. Güncelleme dağıtım takvimi 7 -15 Mart tarihleri arasında tüm LG G STYLO cihazlarına gönerilmesi bekleniyor.

Güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Yazılım Güncelleştirme kısmından kontrol edebilirsiniz. Güncelleme gmrünmüyorsa acele etmenize gerek yok, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi bir hafta içinde cihazınıza gelecektir.

PAYLAŞ
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.
  • Mustafa

    Lg g4 stylus icin guncelleme yok mu

  • Lg g4 için duzgun 6.0 guncellemesinde sorun oldugunu hepimiz biliyoruz ne zman duzeltilcek bu sorun veyatta yeni bi guncellemesi gelecek?