Akıllı telefon sektöründe durmak bilmeyen LG firması, yeni yaptığı hamleyle birlikte amiral gemisi isim hakkı patenti başvurusunda bulundu. Bulunduğu başvuru ile LG G10 isim hakkı patentini alan firma, 2021 yılı için hazırlıklarına şimdiden başladığını göstermiş oldu.

LG G10 İsim Hakkı Patenti Alındı

Yapılan sızıntı paylaşımla birlikte LG firmasının yeni amiral gemisiyle ilgili belge paylaşıldı. Paylaşılan bu belgeye göz attığımızda LG G10 modelinin isim hakkı patenti olduğu ortaya çıktı. Geçen aylarda LG G9 ThinQ ile ilgili sızıntı haberleri çıkan firmanın bir sonraki amiral gemisi model için hazırlıklara şimdiden başladığı görülüyor.

5G teknolojisine sahip olacak yeni amiral gemisi model için şu an sadece patent belgesi yer alıyor. Firmanın yeni akıllı telefonu hakkında tam isminin ise LG G10 ThinQ olacağı söyleniyor. Birçok amiral gemisi modelinden ThinQ ibaresini ayırmayan Güney Koreli ekibin yeni amirali hakkında tasarım ve ekran ikilisinin nasıl olacağı şimdiden merak ediliyor.

  LG V30+ H930DS Android 8.0 Oreo Güncellemesi Dağıtılıyor

Samsung ve Huawei gibi markaların katlanabilir akıllı telefon teknolojisine geçmesinin ardından LG firmasının da G9 ThinQ ya da G10 ThinQ modelinde geçiş yapacağı düşünülüyor. Son olarak bahsedilen isim hakkıyla ilgili firma, yeni amirali tanıtıldıktan sonra Huawei firmasının yolunu izleyebilir. LG, G10’dan sonra LG G20, LG G30 ve LG G40 olarak yola devam edeceği konuşuluyor. Yeni modelle ilgili gün geçtikçe sızıntıların olacağı ve paylaşımların devam edeceği öne sürülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here